Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Access Bars

   Access Bars?       

   Sada nástrojů, aktivujících procesy, které  otevírají více vědomí 
a mnohem více možností pro cokoli, co můžeme v životě vytvořit.
"Více", znamená více, než v tuto chvíli známe a mnohem více, než si v tuto chvíli můžeme představit. A to se může změnit, plynule, zdánlivě nenápadně, přirozeně, jakoby samo, jen takovým tempem, na které jsme každý, jako jedinec a současně jako jedinečná bytost, v daný okamžik, připraveni. Zkrátka s lehkostí. Cca v rámci 3 -6 týdnů , někdo i dříve po aplikaci Access , všimneme si, že je něco jinak, jsme více sami sebou, více v sobě, více ve své podstatě, a cítíme, že je to fajn.


   Jak terapie probíhá?

   V uvolněné poloze na zádech, jemným lehkým dotekem prstů nejdříve připravíme energetické dráhy v těle. Na čele nad kořenem nosu, na chodidlech a na dlaních, necháme rozproudit energii a připravíme tělo na samotnou terapii. Poté aktivujeme 32 bodů umístěných na hlavě, opět lehkým přikládáním prstů, nejedná se o masáž. Zpomalíme frekvenci mozkových vln, dotekem prstů setrváme potřebnou dobu v jednotlivých pozicích. Tímto odemkneme zámek vědomí, tělo se samo rozhodne, které ze svých starých, již nepotřebných, vzorců a nástrojů v tu chvíli odloží a uvolní. Bez našeho chtění, bez našeho ega, bez našich tlaků na to, co by to zrovna mělo být. Vše se děje pouze v moudrosti vědomí a vědění našeho těla, a každá taková “nepotřebnost“ odchází jen jednou, navždy. 

 

    Co se při terapii děje?

   Při této terapii se odvádí - vybíjí, energetický náboj, který obsahuje každá naše myšlenka. Myšlenky máme různé, spolu s různými pocity dohromady vytváří elektromagnetické impulsy, které vysíláme, i přijímáme, „do“ a současně „z“ našeho okolí. Tyto impulsy našich myšlenek, jsou určitou a konkretní energií, frekvencí, informací, a brání našemu otevření se pro příjem nových informací, takových, které v aktuální situaci můžeme nejlépe zpracovat pro náš rozvoj, v jakékoli sféře - zdraví, mezilidské vztahy, tvořivost, práce...uvolněním náboje, uvolníme prostor pro příjem aktuálních informací.

   Acces Bars se velmi dobře doplňuje i s terapiíí tělesných procesů (TP) , kdy ve stejném principu vkládá terapeut ruce na části těla a nechává proudit energii . Taktéž energetický facelift, jemným lehkým pečujícím dotekem v obličeji či jinde po těle necháme volně proudit energii potřebnou k uvolnění toho co držíme a nedokážeme pustit pro změnu naší situace. Terapeut může po domluvě s Vámi vše nechat na potřebách těla a osobní péči přizpůsobit jen časovému rozpětí, nebo lze aplikovat pouze jednotlivé metody. Vše tak, jak si můžete přát, nechte v osobní péči jemných laskavých doteků terapeuta uvolnit vše co vás připravuje o radost života tím, že to někde v sobě držíme příliš dlouho. Metody Access jsou očistou vědomí, stejně důležitou jako je například péče a očista našich fyzických těl a domovů.

 

   Podmíněnost Života

   Přínosy, i náklady na život samotný, a především jeho kvalitu, můžeme ideálně pociťovat, ale často vše pouze posuzujeme, našimi vnějšími smysly. Měříme, vyhodnocujeme, kalkulujeme, obchodujeme, a s čím vlastně? Tok nepřetržitých současných vlivů, zásobující naše smysly, aktivuje naše zkušenosti z minulosti. Jinak řečeno, aktivuje se dědičností přenesená a též později vytvořená podmíněnost v myšlenkách, pocitech a v emocích, a tím následně i v chování. Toto vše máme uloženo v buněčné paměti. Tato podmíněnost nám brání využít  všech možností,  které v tomto životě máme.

Vzpomíná si snad někdo na to, kdy se učil poprvé chodit? Tehdy jsme k tomu měli silnou motivaci (chtěli jsme? museli jsme? a proč vlastně ? )...zvládli jsme to...dnes už na každý svůj krok nemyslíme s takovým soustředěním a zápalem, avšak ne všechny automatické ustálené procesy jsou nám svým charakterem stále přínosem. Máme jich každý  za (nejen) svůj život mnoho, a jen ze setrvačnosti je používáme, mnohdy si myslíme, že jsou nám vlastní. Přesvědčení, zvyky, úvahy, závěry, podmínky, závislosti, posuzování, hodnocení a jiné další nelaskavosti.

Access odstraňují uvězněnost v těchto konečných formách a pokud něco nepotřebného odložíme, přirozeně se otevře prostor pro něco nového. Pojďme přijmout naše  možnosti, pojďme přijmout vše co přichází a přetvořit to. Vaše tělo a vědomí si zdravě a svým přirozeným způsobem dovolí přijmout myšlenku, že vše co jsme se kdy rozhodli přijmout či odmítnout, je jen jedním z mnoha možných i zajímavých úhlů pohledu na každou věc, člověka  či situaci.

Pojďme zbořit nepotřebné a přetvořit to pro úžasný život v tomto světě nás všech. Není důležité umět si nyní vše představit, pojďme být tím nejlepším, čím můžeme pro sebe samé být... a tím již zcela přirozeně - již NEJEN pro sebe. V této terapii se staneme se otázkou k řešení, čistící prohlášení používané terapeutem vyvolá energii a doprovází uvolnění energetického náboje spojený s tématem. Můžeme mluvit, či mlčet, pokud opravdu nemáte z jakéhokoli důvodu chuť nebo možnost verbálně komunikovat, tak jen pohodlně  ležte, nebo spěte, a dovolte si přijímat nové možnosti změny, nikdo a nic vás rušit nebude, vaše vědomí a tělo se o to postarají moudře a přirozeně, spolu mu to umožníme.

Tato metoda je vhodná i pro děti, neboť ty ještě nemají tolik svázané vědomí myšlenkami na to, co všechno „opravdu“ není možné :o), vlastně u nich probíhá vše i lépe a rychleji.

 

Kontakt na terapeuta:

Jaroslava Voltrová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist