Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Topinka se sádlem

A něco málo pro nadšence klasické české kuchyně aneb recept záhadného anonyma:

Síla sádla a topinky

 "Když sádlo, tak se škvarkama na chleby s hořčicí, cibulí i okurkou. Toť chvilka nefalšovaného lidského štěstíčka."

Sádlo

 "Sádlo funguje jako neocenitelný pomocník při "odbourávání"vlivu mastných kyselin, čímž dochází ke snížení cholesterolu. Kdy naposledy jste si namazali chleba sádlem? Klidně to udělejte, sádlo je  lék našich babiček a určitě si nezaslouží, abychom na něj zanevřeli!  Má totiž spoustu dobrých vlastností!Až budete péct koláč, použijte sádlo místo rostlinného tuku -kůrčička bude  krásnější a křupavější!   Že je sádlo "fuj" a dostaneme po něm infarkt?  Nesmysl!Vědci už došli k závěru, že ti, kteří nahradili sádlo margarínem, nemají  žádnou záruku, že zemřou později než ti, kteří si čas od času sádlo dopřejí. 

Proč tedy používat "náhražky", když i naše babičky dobře věděly, co je  zdravé? Vepřové sádlo obsahuje nasycené mastné kyseliny, nenasycené mastné  kyseliny a také kyselinu olejovou. Ta funguje jako pomocník při  "odbourávání" vlivu mastných kyselin, čímž dochází ke snížení cholesterolu.  Oproti máslu obsahuje jen 1/3 cholesterolu, takže z hlediska vzniku infarktu  je na tom sádlo stokrát lépe než kravské máslo.  Sádlo je všestranné, dokonce i lék.  Nasycené tuky, ačkoliv se o nich tak nepěkně mluví, jsou velmi důležité pro zdravé kosti a mimo to posilují imunitu!  Má sice málo bílkovin, nulové množství sacharidů, ale nějaký ten vitamin má,  především "E", který patří k elixírům mládí.  Pokud se nechystáte sníst celou vaničku sádla, pak si směle můžete čas od času sádlo dopřát!  Ovšem raději v rámci snídaně nebo oběda, sádlo není vhodné konzumovat před fyzickou aktivitou  nebo po ní (prodlužuje se doba trávení).  Kulináři jej odnepaměti využívají při smažení, protože je tepelně stabilní a maso se na něm nepřepaluje.  Kromě toho při smažení na sádle nevznikají karcinogenní látky, takže z hlediska  zdraví je sádlo bez diskusí lepší, než rostlinné oleje! A chuťově dalece převyšuje margarín!  Každodenní péče o pleť se vyplatí   Vepřové sádlo neobsahuje žádné chemické látky, není parfemované, takže  nedráždí ani citlivější pokožku.  Sádlo je mastné, takže je ideální v  případě ekzematické a suché pokožky. Zjemní ji, promastí a regeneruje."

To zda máte raději vůni šafránu, či fialek, nebo kožní parfém v podobě sádla, už samozřejmě necháme na vás. 

A pokud jste nadšenci do pokrmů připravovaných na sádle, přejeme vám dobrou chuť.

 

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist