Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

MORGELONS

Morgelons


Co jsou Morgelons?

Tento zvláštní druh patogenu se projevuje nejčastěji mokvajícími rankami na kůži, v nichž díky odborné technice můžeme po zvětšení vidět háďátka podobná spíše vlasu, která pronikají skrze kůži z těla ven. Ranky mohou dosahovat různých rozměrů. Pokud je nevymáčnete velmi dlouho a špatně se hojí.
Vzhledem k nepříjemnosti projevů Morgelons se většina pacientů snaží spíše skrývat. Přesto dle studií odborníků, kteří se tímto tématem v USA zabývají se pravděpodobně jedná o onemocnění pandemického rázu.

Je toto onemocnění nakažlivé?

Dle slov Trishy Springstead, bývalé chirurgická sestry a klinické výchovné pracovnice, která je nyní pracuje jako obhájce práv těchto pacientů, by nemoc neměla být nakažlivá a když tak pouze ve výjimečných případech.
Silně překyselené tělo pacientů v podstatě stane "půdou" pro bakterie a mikroorganismy, které se většinou vyskytují na rostlinách. A mluví též o tom, že onemocnění Morgelons je s největší pravděpodobností spojeno vždy s nějakým dalším oslabením organismu, jako je styk s plísněmi, těžce toxickými látkami a bakteriemi, či tzv. chemtrails. V spojení s překyselením organismu vzniká ideální půda pro množení parazitů.

Léčba

V rámci léčby tohoto onemocnění jsou používány speciální roztoky, které výrazně vyrovnávají  pH organismu pacienta na alkalické - úprava jídelníčku v těchto případech prý opravdu nestačí.
Trisha zároveň varuje pacienty před používáním nebezpečných receptů, jako jsou koupele v různých chemikáliích, které si lidé mezi sebou předávají v diskuzích na internetu. Místo kýženého výsledku by se tak dle jejích slov mohli dočkat rakoviny plic, nebo otravy a přetížení jater.
Zároveň vyzývá všechny pacienty s touto chorobou, aby se nebáli a vyhledali lékařskou pomoc. Přesto, že spoustu lékařů se  touto diagnózou odmítá zabývat, stále jsou mezi nimi i ti, kteří pracují na propagaci a informovanosti o tomto onemocnění a pomáhají lidem s Morgelons po celém světě. Proto se nevzdávejte a hledejte toho správného ve vašem okolí.

Jak vypadají Morgelons - podívejte se na video:


Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2009/03/jak-se-zije-s-morgellony.html

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist