Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

MORGELONS

Morgelons


Co jsou Morgelons?

Tento zvláštní druh patogenu se projevuje nejčastěji mokvajícími rankami na kůži, v nichž díky odborné technice můžeme po zvětšení vidět háďátka podobná spíše vlasu, která pronikají skrze kůži z těla ven. Ranky mohou dosahovat různých rozměrů. Pokud je nevymáčnete velmi dlouho a špatně se hojí.
Vzhledem k nepříjemnosti projevů Morgelons se většina pacientů snaží spíše skrývat. Přesto dle studií odborníků, kteří se tímto tématem v USA zabývají se pravděpodobně jedná o onemocnění pandemického rázu.

Je toto onemocnění nakažlivé?

Dle slov Trishy Springstead, bývalé chirurgická sestry a klinické výchovné pracovnice, která je nyní pracuje jako obhájce práv těchto pacientů, by nemoc neměla být nakažlivá a když tak pouze ve výjimečných případech.
Silně překyselené tělo pacientů v podstatě stane "půdou" pro bakterie a mikroorganismy, které se většinou vyskytují na rostlinách. A mluví též o tom, že onemocnění Morgelons je s největší pravděpodobností spojeno vždy s nějakým dalším oslabením organismu, jako je styk s plísněmi, těžce toxickými látkami a bakteriemi, či tzv. chemtrails. V spojení s překyselením organismu vzniká ideální půda pro množení parazitů.

Léčba

V rámci léčby tohoto onemocnění jsou používány speciální roztoky, které výrazně vyrovnávají  pH organismu pacienta na alkalické - úprava jídelníčku v těchto případech prý opravdu nestačí.
Trisha zároveň varuje pacienty před používáním nebezpečných receptů, jako jsou koupele v různých chemikáliích, které si lidé mezi sebou předávají v diskuzích na internetu. Místo kýženého výsledku by se tak dle jejích slov mohli dočkat rakoviny plic, nebo otravy a přetížení jater.
Zároveň vyzývá všechny pacienty s touto chorobou, aby se nebáli a vyhledali lékařskou pomoc. Přesto, že spoustu lékařů se  touto diagnózou odmítá zabývat, stále jsou mezi nimi i ti, kteří pracují na propagaci a informovanosti o tomto onemocnění a pomáhají lidem s Morgelons po celém světě. Proto se nevzdávejte a hledejte toho správného ve vašem okolí.

Jak vypadají Morgelons - podívejte se na video:


Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2009/03/jak-se-zije-s-morgellony.html

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist