Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Borelióza - alternativní medicína

Alternativní terapie boreliózy

Terapeuti věří klientovi, že štípanec udělal i komár.

Terapeut Borrelii najde podstatně dříve. Je jedno, jaký přístroj k tomu použije. Mnohdy Borrelii najde i v případě, že oba oficiální testy tvrdí, že Borrelie není přítomná, přestože příznaky klient udává. Dle zkušeností terapeutů oficiální testy až v 95% případů Borrelii neodhalí, přestože v těle je přítomná.

Terapeut se nedívá jenom na Borrelii:

a) tělo bere jako celek

b) chápe, že jedna věc je Borrelii z těla dostat pryč a druhá věc je posílit imunitu, aby s dalším štípnutím se vše neopakovalo. Ideál je, když tělo Borrelii zvládne samo.

Frekvenční metoda

Pokud klient přijde v co nejkratší době po štípnutí preventivně na frekvenční terapii, je vysoká šance, že se Borrelie v těle vůbec neusadí. Pokud přijde klient již s letitou chronickou Borrelií, pomocí terapií u plazmového generátoru + ideálně práce doma u Zapperu a pomocí potravních doplňků lze docílit toho, že Borrelie z těla zmizí. Pravda, někdy to trvá půl roku, někdy rok. Ale první úleva přichází poměrně brzo a signalizuje, že klient je na dobré cestě. Dalšími frekvencemi posílíme sílu těla hojit poškozené tkáně (posílíme aktivitu hojení zejména nervových vláken). Pomocí potravních doplňků lze docílit zvýšení imunity tak, že se Borrelie nevrátí ani po dalším štípnutí nakaženého klíštěte. Konečný úspěch vždy závisí především na práci klienta.

 

Zkušenosti s frekvenční metodou

Měla jsem řadu problémů po antibiotiky odléčené dlouholeté borelioze letos v únoru (únava, brnění končetin, špatná citlivost a slabost rukou, především levé ruky, především téměř necitlivost malíčku, prsteníčku a prostředníku). Po jediné aplikaci programu na likvidaci borelií přístroje Super Ravo ZAPPER (různými frekvencemi dalších programů hubí i další parazity, viry a bakterie), kdy je třeba pouze držet něco přes hodinu dvě brnící elektrody, mně do druhého dne téměř všechny tyto projevy opustily (večer po působení mě pouze bolela hlava). Ruce mám opět ciltivé, silné a mám od té doby (téměř tři týdny) stále mnohem více energie. Předpokládám, že zbylé borelie byly zcela zlikvidovány (po lumbální punkci jsem jich ještě měla 0,9 v mozkomíšním  moku, což se již antibiotiky neléčí, přestože je to hraniční hodnota). Zůstalo mi nadále pouze brnění nohou, jakožto zánětlivé neuropatie po borelioze, které, jak doufám, také časem odezní. Začala jsem zde totiž také docházet na léčebné masáže Ceragem a ty blahodárně působí na celé tělo, včetně zvýšení imunity. Vřele doporučuji.
L. Folprechtová, Kladno

(pozn. použity byly pouze programy Borrelioza 1-3)

 

Zde také můžete zhlédnout video maďarské lékařky, Dr. Clary Esztó, která se už přes 40 let zabývá léčením boreliózy. Od roku 2007 léčí pomocí terapie s rezonanční radiofrekvenční metodou: https://alternativnimedicina.cz/clanky/613-chronicke-boreliozy-dr-clara-eszto

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist