Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

AUTISMUS - případ s happyendem

          Malou Sáru přivedla maminka před rokem… Známý, tak častý scénář: Po první hexavakcíně horečka a chřipkový stav. Pak v osmi měsících věku údajně 3 očkování naráz. Ještě týž den teplota 40 stupňů. Dostala se do bezvědomí se svalovými záškuby. Pak dle matky „zcela jiné dítě“. Stop psychomotorického vývoje. Před rokem, ve svých čtyřech letech nemluví, nezvladatelná hyperaktivita s dennodenními několikahodinovými záchvaty zuřivosti. Nekomunikuje, neprojevuje jiné emoce než destruktivní vztek. Hyperaktivita i v noci, skoro nespí. Celkem jasný případ postvakcinačního autizmu.
         

          Léčba: Tubercullinum 200 á 2 týdny, GUNA B.D.N.F. (Brain derived neurotrophic factor – homeopaticky potencovaná, přirozená mozková molekula zajišťující tzv. neuroplasticitu, nebo-li „hojení“ mozku) 2x5 kapek, pak GUNA Awareness (kde je opět BDNF + další homeopatické podpůrné faktory pro vývoj emocionálních center mozku) + GUNA Cell – „čistič buněk (včetně mozkových neuronů).

          Kontrola letos v únoru. Začíná mluvit! NEMÁ již záchvaty agresivity! Doporučení: Tubercullinum 1M á 4 týdny, opět GUNA B.D.N.F. a u nás nový homeopatický lék pro harmonizaci mozkových hemisfér – Corpus calloseux 9 (ten je francouzsky tělísko spojující neurologicky obě hemisféry mozku,  latinsky corpus callosum, zde homeopaticky potencované). V indikacích i léčba autismu.

          Kontrola 21. června: Rodiče září… Sára dobře spinká, je hodná, spokojená, milá! Matka vyzdvihuje zejména působení Corpus cal., kde vycituje až zázračný posun v osobnosti. Začíná projevovat různé emoce a má zájem o komunikaci (opak autismu). Také přestala mít zácpu, což před tím měla – a to dost úpornou. Projevuje jen občas trochu vzteku, jako asi většina dětí… Matka zpětně vyslovuje podezření, že holčičku musela dříve dost brutálně bolet hlava…na ročním dítěti to nepoznáte. Představme si, co má asi tak malé dítě dělat, zachvátí-li ho silná několikahodinová migréna – projev postvakcinačního otoku mozku – velmi pravděpodobně. To vše po homeo léčbě ustoupilo. Dnes jsme se shodli na tom, že je zcela zdráva.

          Uplynul tedy rok a já jsem šťasten. Splnil jsem poslání dětského lékaře. Naplnil jsem úkol homeopata. Vyjadřuji tři postřehy:

1. Očkování může zapříčinit těžké mozkové dysfunkce včetně autismu. Může zcela zničit život dítěte i rodiny.
2. Autismus je léčitelný.
3. Použil jsem tři homeopatické systémy. Vysoce potencovanou konstituční Nosodu (Tubercullinum), systém fyziologické regulační medicíny (GUNA) a informaci z klíčového propojení hemisfér mozku od firmy BOIRON. Nezajímají mne firemní dresy a školy, které zapovídají konkurenční metodiky. Vybírám si, co považuji za dobré pro nemocného – a to se zdaleka netýká jen homeopatie… To by asi měl dělat každý, kdo chce pomoci, ať má či nemá lékařské vzdělání. Padni komu padni. Jediné co se počítá, je výsledek.
                                                                                                                        

MUDr. Tomáš Lebenhart


Moje poznámka:
Tomáš mi udělal radost, zatím jsme znali jen postup přes CDS, kde jsou již stovky vyléčených, ale tuto cestu každý rodič neunese.

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist