Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

BAKTERIE V MOČI

Neustále chodíte na toaletu a při močení pociťujete bolest provázenou silným pálením. Na popsané potíže trpí mnoho žen, ale vyskytují se vzácněji i u mužů. Proto se zánět močových cest opodstatněně pokládá za typicky ženské onemocnění .

Infekci močového měchýře obyčejně způsobuje tyčinková bakterie tlustého střeva Escherichia coli, tzv. . E. Coli, patřící do velké skupiny střevních bakterií. Bakterie E. Coli žijí v tlustém střevě a na kůži v okolí konečníku. Pokud se dostanou přes pochvu do močové trubice, mohou vyvolat infekci močového měchýře.

Celkový stav postižené osoby se však změní jen minimálně. Bakterie dráždí stěny měchýře a vyvolávají zánět sliznice. Ve většině případů by se to dalo přirovnat ke spálení kůže od slunce.

Infekce přetrvává v organismu a vyvolává těžkosti, které komplikují život. Existuje však mnoho způsobů , jak zmírnit její příznaky a urychlit léčbu.

Příznaky bakterií v moči

Bezpodmínečně navštivte lékaře , pokud zpozorujete následující varovné příznaky:

 • přítomnost krve v moči,
 • bolest ve spodní části zad nebo v bederní oblasti,
 • zvýšená teplota
 • nevolnost a zvracení.

Léčba

Nejdůležitější zásadou je pít co nejvíce tekutin. Pokud nebudete pít z důvodu, že pak nebudete muset jít na toaletu, vězte , že je to omyl. Měchýř pokud se dlouho nevyprázdní, tak se v něm nashromáždí větší množství bakterií. Bakterie E. Coli je schopna zdvojnásobí svůj počet za 20 minut. A čím více bakterií, tím více bolestí .

Z toho vyplývá , že čím více postižená osoba pije, tím rychleji ustoupí bolest. Pokud je moč velmi světlá, orgnazmus má dostatek tekutin. Pokud je moč tmavá, přísun tekutin je nedostatečný .

Také se doporučuje teplá koupel, která pomáhá při všech formách zánětlivých stavů.

Acylpyrin nebo ibuprofen mají protizánětlivé účinky a některým pacientům skutečně pomáhají. Při infekci močového měchýře zmírňují zánět, takže postižená osoba pociťuje mírnější pálení při močení.

Příjem asi 1000 mg vitamínu C denně okyselí moč natolik, že se ztíží rozmnožování bakterií. Lékaři oporúčajú vitamín C zejména při opakované infekci .

Některá antibiotika ordinované při zánětu měchýře přestanou působit , pokud má moč kyselou reakci. Proto byste měli informovat lékaře o tom, jaké množství vitamínu C užíváte. Tento přípravek není toxický, ale s dávkou 1000 mg musí souhlasit lékař.

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist