Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

BAKTERIE V MOČI

Neustále chodíte na toaletu a při močení pociťujete bolest provázenou silným pálením. Na popsané potíže trpí mnoho žen, ale vyskytují se vzácněji i u mužů. Proto se zánět močových cest opodstatněně pokládá za typicky ženské onemocnění .

Infekci močového měchýře obyčejně způsobuje tyčinková bakterie tlustého střeva Escherichia coli, tzv. . E. Coli, patřící do velké skupiny střevních bakterií. Bakterie E. Coli žijí v tlustém střevě a na kůži v okolí konečníku. Pokud se dostanou přes pochvu do močové trubice, mohou vyvolat infekci močového měchýře.

Celkový stav postižené osoby se však změní jen minimálně. Bakterie dráždí stěny měchýře a vyvolávají zánět sliznice. Ve většině případů by se to dalo přirovnat ke spálení kůže od slunce.

Infekce přetrvává v organismu a vyvolává těžkosti, které komplikují život. Existuje však mnoho způsobů , jak zmírnit její příznaky a urychlit léčbu.

Příznaky bakterií v moči

Bezpodmínečně navštivte lékaře , pokud zpozorujete následující varovné příznaky:

 • přítomnost krve v moči,
 • bolest ve spodní části zad nebo v bederní oblasti,
 • zvýšená teplota
 • nevolnost a zvracení.

Léčba

Nejdůležitější zásadou je pít co nejvíce tekutin. Pokud nebudete pít z důvodu, že pak nebudete muset jít na toaletu, vězte , že je to omyl. Měchýř pokud se dlouho nevyprázdní, tak se v něm nashromáždí větší množství bakterií. Bakterie E. Coli je schopna zdvojnásobí svůj počet za 20 minut. A čím více bakterií, tím více bolestí .

Z toho vyplývá , že čím více postižená osoba pije, tím rychleji ustoupí bolest. Pokud je moč velmi světlá, orgnazmus má dostatek tekutin. Pokud je moč tmavá, přísun tekutin je nedostatečný .

Také se doporučuje teplá koupel, která pomáhá při všech formách zánětlivých stavů.

Acylpyrin nebo ibuprofen mají protizánětlivé účinky a některým pacientům skutečně pomáhají. Při infekci močového měchýře zmírňují zánět, takže postižená osoba pociťuje mírnější pálení při močení.

Příjem asi 1000 mg vitamínu C denně okyselí moč natolik, že se ztíží rozmnožování bakterií. Lékaři oporúčajú vitamín C zejména při opakované infekci .

Některá antibiotika ordinované při zánětu měchýře přestanou působit , pokud má moč kyselou reakci. Proto byste měli informovat lékaře o tom, jaké množství vitamínu C užíváte. Tento přípravek není toxický, ale s dávkou 1000 mg musí souhlasit lékař.

 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist