Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Odkyselení a voda

Odkyselení organismu

V podstatě velmi jednoduše řečeno, naše zdraví je závislé na rovnováze kyselých a zásaditých látek v našem organismu. Říká se tomu acido-bazická rovnováha.

Jak jednoduše poznáme, že jsme překyselení?
Můžeme se cítit unavení, mít problémy s bolestmi kloubů, může to souviset i s přibýváním na váze, či svěděním kůže. Překyselení se pochopitelně promítá také v našich náladách, kdy se nám může "vařit krev", či můžeme být velmi přecitlivělí a nestálí.

Tělo samo o sobě je stvořeno k tomu, aby fungovalo jako plně vyvážený celek, ovšem "původně" bylo počítáno s tím, že základem je udržet tuto acido-bazickou rovnováhu.
Velká část pochodů v těle je zaměřena na to, aby udržovala PH krve v optimálním stavu, a tak, když je naše tělo překyselené, v prvé řadě pracuje vnitřní systém na tom, aby srovnalo PH krve. A to i za cenu, že někde "ubere" ostatním orgánům.

Kyseliny a naše tělo
Některé kyseliny si tělo tvoří samo v rámci biochemických pochodů v organismu, jiné přijímáme stravou. Jediné, co dokáže zharmonizovat naše vnitřní prostředí, plné kyselých látek jsou látky zásadité, tedy např. minerály a stopové prvky.
Určitě nemůžeme spoléhat na to, že v poměru vzniku kyselých látek dokážeme minimálně stejné množství látek zásaditých doplnit v běžné stravě. Vzhledem ke zpracování a pěstování většiny potravin, spíš celou situaci ještě umocníme. Je proto tedy vhodné zařadit do svého jídelníčku pravidelně i doplňky stravy, které nám pomohou udržovat naši acido-bazickou rovnováhu v optimálních hodnotách.


Kvalita vody
Běžně dostupná voda, ke které se můžeme dostat, je více kyselá, než je pro naše tělo optimální.  A to i přes to, že s největší pravděpodobností je kohoutková voda stále zřejmě nejlepší variantou pro volbu zdroje vody našeho pitného režimu. Je tedy vhodné, pokud to jen trochu jde, vykouzlit z ní vodu zásaditou - např. díky přístroji Aguator Silver. Nejedná se o "obyčejný filtr na vodu".
Ačkoliv většina filtrů vodu perfektně vyčistí, nedokáže změnit její PH. A to je pro nás v rámci zajištění kvalitní detoxikace či udržení acido-bazické rovnováhy v těle zásadní.

Vzhledem k tomu, že naše tělo je složeno minimálně ze 70% z vody, bylo by více než moudré při odkyselení zajistit tělu přísun zásadité vody, která se mnohem lépe vstřebává do buněk a tělo má tak okamžitý pocit většího přísunu vody, než by mělo při doplnění stejného množství vody kyselé. A my tak zvládneme obrovský kus práce při detoxikaci a v podstatě bez námahy.

Alkalizace organismu pomocí zásadité vody by vždy měla předcházet samotné očistě orgánových skupin, jak jsou např.játra a žlučník, tenké střevo a srdce, ledviny a močový měchýř atd.

 

Autor: Michaela Matějčková
 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist