Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Romana Matyášová

Jmenuji se Romana Matyášová a jsem zcela obyčejný člověk jako vy. Mám rodinu – manžela a dceru.

Pokud bych se měla blíže charakterizovat, jsem spíše pragmatička, technicky založená a manuálně zručná s citem pro harmonii a detail.

I přesto, že jsem pragmatik tělem i duší, jsem si dala šanci  seznámit se s alternativní medicínou a s uměním pracovat s energiemi. Vše jsem si ověřila na vlastní kůži a teorie byla podpořena hmatatelnými a viditelnými výsledky, metodě rekonektivního a reintegračního léčení jsem zcela propadla.

Proč jsem se o léčení začala zajímat?

Měla jsem velké zdravotními problémy, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Začala jsem tedy hledat alternativní řešení a dostala se na jednu pražskou kliniku, kde pracují mimo jiné i s energetickými metodami. To jsem vyzkoušela, výsledky byly celkem dobré, ale nikoliv trvalé. Zmírnění obtíží vyžadovalo opakující se návštěvy a s tím i opakující se nemalé finanční náklady.

V té době jsem „náhodou“ shlédla v televizi jeden noční pořad. Byl to rozhovor s „jakýmsi“ Dr. Erikem Pearlem, který hovořil o „nějaké zázračné metodě“. Jeho projev a obsah mě tak zaujal, že jsem začala na internetu hledat více informací. Čím více jsem se dozvídala, tím více mě metoda zajímala a udivovala.

Co se stalo dál?

Vyhledala jsem jednoho z jeho žáků zde v Česku, šla jsem k němu na léčení a výsledky byly ohromující. 

Mimo zlepšujícího se zdraví jsem zjistila, že mám schopnost cítit energii kolem mě i energii druhých lidí. Najednou jsem cítila, jak každý člověk vyzařuje něco jiného, jinou energii – teplo, chlad, frekvenci.

Začala jsem chodit na semináře, přednášky a školení. Prošla jsem výukou, dostala certifikát i povolení k podnikání a zařídila si praxi. Stal se ze mě certifikovaný praktik.

V dnešní době, nejenže mám vyřešené všechny svoje fyzické i psychické problémy, ale mohu pomáhat i ostatním lidem (i zvířatům) řešit ty jejich!

Zdroj: http://www.romanamatyasova.cz/o-mne/

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist