Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Reiki

Alternativní léčebný systém Reiki

Slovo Reiki je složené ze dvou Japonských slov: Rei- vesmír, universum a Ki- energie. Tuto energii nazývají jiná stará učení různě - jogíni ji říkají prána, starodávná čínská učení ji nazývají Čchi, dávná japonská vědění jí nazývají Ki atd… V poslední době se u nás dost hovoří o tradiční čínské medicíně. Také se dost hovoří o ajurvédě - tradiční indické medicíně (ajurvéda je považována jako vůbec nejstarší dochovaný medicínský systém). Tito lékaři znali energetický systém člověka - čakry, meridiány, auru. věděli (viděli) jak energie proudí, uměli odstraňovat překážky na energetických drahách, uměli ji využívat a pomocí ní i pomáhali léčit. Bohužel toto umění bylo postupem času a s vývojem chemických léků potlačeno a téměř zapomenuto.

Novější historie tohoto systému začíná v Japonsku koncem 19. století. Tehdy křesťanský kněží, Dr. Mikao Usui dostal od svého žáka otázku: "Je známo, že Ježíš léčil přikládáním rukou, ale CO těma rukama dělala, že probíhalo léčení? Pan Usui si dal jako životí cíl na tuto otázku najít odpověď. Cestoval po světě, studoval, navštívil i staré chrámy v Tibetu, meditoval a odpověď našel právě v podobě systému Reiki, tak, jak jej známe dnes. Po celý zbytek života pracoval s Reiki, založil kliniky, kde se léčilo jenom pomocí tohoto systému a samozřejmě učil své následovníky. Po druhé světové válce se tento systém díky paní Howayo Takatě rozšířil do celého světa.


Dnes jiz z výzkumů kvantové fyziky víme, že všechno je tvořeno energií. Hmota = energie. Tedy každý kámen, rostlina i živočišné tělo je tvořeno energií. Existují přístroje, které dokáží měřit a vyfotit auru, meridiány a najít neprůchodná místa. Obnovením toku energie.

Pomocí Reiki poznáte sami svůj vlastní energetický systém. Naučíte se jej procítit a vnímat. Energetický systém JE nedílnou součástí našeho těla! Není možné jej přehlížet a dělat, že neexistuje.

Samu energii Reiki můžete využít ve všech oblastech svého života - bezkonkurenčně funguje při různých únavách. Umí tlumit bolest. Různá zranění i pooperační rány se pomocí Reiki hojí rychleji a s menším množstvím komplikací. Při terapii Reiki se znatelně odbourávají stresy. Pokud si dopřáváte masáže, poznáte, který masér pracuje pomocí Reiki a který ne. Dnes již cca 60% masérů s tímto systémem pracuje.

Známe tvrzení, že 98% nemocí je z psychiky. Vlastností energie Reiki je to, že nejenom působí na problém, který my vnímáme, ale působí i na jeho příčinu. Umí harmonizovat tělo i ducha a tím značně pomáhá ke zlepšení zdravotního stavu.

Během víkendového kurzu získáte přístup k čisté energii Reiki a naučíte se s ní pracovat.Díky tomuto učení rozvíjíme svoji osobnost. Je to alternativní způsob pomoci sám sobě i svým bližním zkvalitnit svůj život, najít znovu úctu, lásku a respekt k sobě samým i ke svému okolí. Reiki lze užít kdykoliv, kdekoliv, pro cokoliv, za všech podmínek a ve všech situacích. Jedná se o univerzální systém, který posiluje všechny fyzické, duchovní, emocionální i duševní aspekty. Díky tomu neřeší vnější projevy nemoci, ale jde přímo na příčinu. Reiki je cesta, na kterou Vás zvu. Cesta, která změnila již mnoha lidem život k lepšímu a spokojenějšímu.

Autor článku: Jiřina Kloučková

Více informací zde: http://www.reiki-duchovnivzdelavani.cz/

 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist