Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

MEDITACE

Meditace, co to je?

Také se "křižujete", nebo odvádíte téma, když se řekne slovo meditace? Není důvod. Možná meditujete, ani o tom nevíte.
Slovo meditace vzniklo s latinského slova "meditatio", co znamená "rozjímání". Už je vám meditace maličko bližší? Určitě jste se někdy zastavili uprostřed lesa a zaposlouchali se do jeho zvuků, nebo si prostě jen sedli do trávy a splývali jste s přírodou kolem vás. I tak se dá popsat meditace. V podstatě si můžeme představit, že se nejedná až tolik o techniku, jako spíše o stav bytí. Tedy stav, v jakém se zrovna teď nacházíme. Bez myšlenek, co musíme udělat za chvíli, nebo dokonce výčitek, že si nemůžeme dovolit takhle sedět a "nic nedělat". Bez plánů, co ještě všechno mě čeká a nemine atd. Zkrátka, užít si tu danou chvíli propojení sebe a všeho kolem.

Odborníci říkají, že se jedná o způsob, jak poznat svou vlastní podstatu, díky níž lépe porozumíme sami sobě, svým skutečným potřebám. Díky tomu objevujeme v sobě klid, harmonii a radost, které se mohou tímto způsobem stát trvalou součástí našich životů.

Meditace sama o sobě by neměla být útěkem z každodenní reality. Naopak díky ní získáváme jiné úhly pohledu na reálný život a přijímáme ho s větší lehkostí a pokorou právě tak, jak je.

 

Podívejte se také na video o meditaci:

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist