Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

PhDr. Karel Hrubý

PhDR. Karel Hrubý je český exilový politik a publicista.

V 70. a 80.letech působil ve vedení exilové sociální demokracie.

V roce 1995 mu bylo uděleno čestné občanství města Plzně. Přesto, že žije v Basileji, kde má dle jeho slov "trvalý pobyt", je jeho domovem právě Plzeň. Do České republiky se zpět už nepřestěhoval z rodinných důvodů.

PhDr. Karel Hrubý je tolik zajímavou osobností, že jen těžko lze popsat jeho vyzařování v několika slovech, především však je to velmi vzdělaný, pokorný a neuvěřitelně houževnatý člověk,  milovník filosofií  T.G.Masaryka.

Jeho snem bylo být učitelem, však jak už to tak bývá, nevyzpytatelné cesty života ho zavály k jeho vysněnému povolání jen na poměrně krátkou dobu.

V roce 1955 byl totiž zatčen v rámci nesouhlasu se stávajícím režimem na deset let. 

Odtud  byl po 5-ti letech propuštěn a spolu se svou ženou a synem emigroval. Usadili se právě v Basileji. Jak sám pan Hrubý říká, "je to město, které ho přijalo".

Zde, kromě toho, že pracoval pro jeden farmaceutický koncern, se pilně a neúnavně věnoval Exilové činnosti československé sociální demokracie na pomoc jeho rodné zemi ke svobodě. Za níž také v roce 1995 dostal propůjčeno vyznamenání T.G. Masaryka II.stupně.

V roce 1973 byl zvolen místopředsedou Čs. socialistické demokracie a v létě roku 1989 dokonce předsedou exilové strany a zároveň jejím zástupcem v kanceláři Socialistické internacionály. Byl členem zastupitelstva a předsednictva Rady svobodného Československa a předsedou švýcarské sekce Československé společnosti pro vědy a umění a spoustu dalších aktivit. Seznamoval také zahraniční čtenáře s pracemi českých a slovenských stoupenců "jiného smýšlení".

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist