Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

PhDr. Karel Hrubý

PhDR. Karel Hrubý je český exilový politik a publicista.

V 70. a 80.letech působil ve vedení exilové sociální demokracie.

V roce 1995 mu bylo uděleno čestné občanství města Plzně. Přesto, že žije v Basileji, kde má dle jeho slov "trvalý pobyt", je jeho domovem právě Plzeň. Do České republiky se zpět už nepřestěhoval z rodinných důvodů.

PhDr. Karel Hrubý je tolik zajímavou osobností, že jen těžko lze popsat jeho vyzařování v několika slovech, především však je to velmi vzdělaný, pokorný a neuvěřitelně houževnatý člověk,  milovník filosofií  T.G.Masaryka.

Jeho snem bylo být učitelem, však jak už to tak bývá, nevyzpytatelné cesty života ho zavály k jeho vysněnému povolání jen na poměrně krátkou dobu.

V roce 1955 byl totiž zatčen v rámci nesouhlasu se stávajícím režimem na deset let. 

Odtud  byl po 5-ti letech propuštěn a spolu se svou ženou a synem emigroval. Usadili se právě v Basileji. Jak sám pan Hrubý říká, "je to město, které ho přijalo".

Zde, kromě toho, že pracoval pro jeden farmaceutický koncern, se pilně a neúnavně věnoval Exilové činnosti československé sociální demokracie na pomoc jeho rodné zemi ke svobodě. Za níž také v roce 1995 dostal propůjčeno vyznamenání T.G. Masaryka II.stupně.

V roce 1973 byl zvolen místopředsedou Čs. socialistické demokracie a v létě roku 1989 dokonce předsedou exilové strany a zároveň jejím zástupcem v kanceláři Socialistické internacionály. Byl členem zastupitelstva a předsednictva Rady svobodného Československa a předsedou švýcarské sekce Československé společnosti pro vědy a umění a spoustu dalších aktivit. Seznamoval také zahraniční čtenáře s pracemi českých a slovenských stoupenců "jiného smýšlení".

 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist