Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

SLEDUJTE, KDO 5G PROSAZUJE, POCHOPÍTE, NA JAKÉ JSOU STRANĚ

Překonávání překážek

Pokud jde o mě, vždy mi připadalo, že jde o informační problém. Kdyby veřejnost jednoduše pochopila existenciální hrozbu, kterou představuje přijmutí vojenské zbraně jako komunikační technologie, tak by ji nepřijala.

Existují dva problémy, pokud jde o informovanost lidí. Název „5G“ je zavádějící, neboť naznačuje, že jde o jednoduchý upgrade stávající sítě 4G nebo čtvrté generace bezdrátových technologií. [A mnoho WiFi routerů má nyní „5G“ jako možnou volbu režimu, ale to v tomto kontextu znamená „5GHz“, nikoli vlastní „5G“ - je to obchodní trik, jehož cílem je normalizovat přijetí tohoto termínu prostřednictvím úmyslného zamlžování. - vydavatel]

Tento trik chytře zakrývá skutečnost, že 5G znamená zhuštění, kdy každá jednotlivá viditelná anténa bude nahrazena tisíci drobnými anténami, které budou ohrožovat lidi, zvířata a přírodu z každého koutu na Zemi a z 20 000 nebo více satelitů formou smrtících paprsků, podobných laseru, které zasáhnou nevědomé a bezděčné cíle milionkrát denně jako tichá kulka.

Druhá potíž spočívá v přísné kontrole ze strany médií. Do veřejné sféry sotva pronikne negativní hlásek o 5G, zatímco reklamní články v novinách a mnoho propagačních videí nám neustále vnucují tvrzení o výhodách.

Přesto se v průběhu jednoho roku, od té doby, kdy jsme poprvé slyšeli o hrozící katastrofě 5G, rozšířilo toto sdělení virtuálně pomocí alternativních a sociálních médií.

5G si zaslouží trestní stíhání

Od té doby, kdy americký senátor Blumenthal zasadil velkou ránu telekomunikačnímu průmyslu, neboť definitivně stanovil, že nebyly provedeny žádné bezpečnostní studie, se objevují další špatné zprávy o 5G. Minimálně 21 amerických velkoměst schválilo nařízení, omezující instalaci „malých buněk“, a mnoho z nich si účtuje „poplatky za recertifikaci“, aby to bylo pro bezdrátový průmysl neziskové.

Britský expert na mikrovlnné zbraně BarrieTrower uvedl, že 17 záhadných zemípodniká kroky, aby se vyhnuly zavedení 5G.

Zatímco EU ochotně podporuje zavádění 5G, nová zpráva EU připouští, že 5G je masivní experiment, a dále lamentuje:

„Problém je v tom, že v současné době není možné přesně simulovat nebo měřit emise 5G v reálném světě… vyvstávají obavy z možného dopadu na zdraví a bezpečnost, vyplývající z potenciálně mnohem vyššího vystavení elektromagnetickému záření 5G.“

Zpráva EU pokračuje tím, že vysvětluje nebezpečí:

„Zvýšená expozice může pramenit nejen z použití mnohem vyšších frekvencí v síti 5G, ale také z potenciálu pro nahromadění různých signálů, jejich dynamické povahy a komplexních interferenčních účinků, které mohou vznikat zejména v hustě osídlených městských oblastech.“

Navíc soud ve Francii uznal elektrohypersenzitivitu (EHS) jako nemoc z povolání, která může být také vyvolána vystavením účinkům záření, které vláda považuje za bezpečné.

Nikdo, kromě telekomunikačních společností, nechce 5G

5G začíná vypadat jako nechtěný sirotek. Každý, kdo se o této technologii dozví pravdu, se jí začne vyhýbat, jako by to byl mor. Dokonce i většina zastánců k ní nemá žádnou lásku.

Prezident Trump a jeho kolegové miliardáři z okolí Palm Beach tohle mít nebudou. Žádná z institucí EU v Bruselu nebude mít 5G (Evropská komise, Rada Evropské unie, Evropská rada a Evropský parlament). A ti, co tohle všechno umožní, OSN, WHO a ITU, to také nebudou v Ženevě mít.

Sledujte, jaká moratoria vyhlásí Washington, D.C., kde je sídlo Federální komunikační komise USA (FCC); a Mnichov, v jehož blízkosti sídlí vědecká organizace ICNIRP. Tak či onak, bude to zřejmý ukazatel toho, že hra je zmanipulovaná.

Člověk si ale klade otázku, jak se iniciátoři 5G vyhnou satelitům, které, jak se vychloubá propagační literatura o 5G, mají „pokrývat“ celou Zemi. Je možné, že se satelitní paprsky vyhnou oblastem, v nichž žijí. Nebo možná ne. Dokud nebude tento šílený satelitní plán 5G zastaven, mohou se sami tito lidé také stát pokusnými králíky v tomto masivním biologickém experimentu, stejně jako my ostatní.

I když více než deset tisíc nezávisle posouzených vědeckých studií o biologických účincích elektromagnetického záření poskytuje jasný pohled na nebývalé riziko 5G, rétorika ze strany korporátních médií nás přesvědčuje o tom, že to je ta nejskvělejší věc. Na jedné věci se můžeme shodnout: Kdybychom umožnili zavedení 5G, změnilo by to historii. Jen je škoda, že by nezůstal nikdo, kdo by to mohl oslavit.

Trend se obrací v náš prospěch, protože lidé, jako vy, drazí čtenáři, se vzděláváte a nestojíte stranou. Sdílíte informace a hovoříte s lídry. Díky vaší ochotě postavit se za život a lásku uspějeme v této velké bitvě naší doby.

Zdroj: http://zvedavec.org/komentare/2019/04/7890-5g-dominove-kostky-zacinaji-padat

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist