Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Příspěvek k reportážím Jana Tuny (TV Stream)

Josef Čáp

  

Šarlatáni vždycky byli. Také mezi léčiteli existují, to se nedá popřít. Mnohem více šarlatánů je však mezi lékaři, kteří o řadě nemocí tvrdí, že jsou nevyléčitelné. I já, a mnozí moji přátelé (říkejme jim tak), jsou přesvědčivými důkazy toho, že často takoví pacienti vyléčeni jsou. Mohu to prokázat nejen na sobě, ale i na jiných bývalých pacientech, kteří už měli být dokonce zpopelněni, nebýt takových "šarlatánů", jaké tu horlivý Jan Tuna chce pronásledovat, pokutovat a pozavírat. Jane Tuno, lžete jako https://cs.wikipedia.org/wiki/Joseph_Goebbels a můžete mít na svědomí více lidí než on, kdybyste dokázal svou vizi prosadit, k čemuž (věřím) nedojde.
 
Mnohé z toho, co lékaři dělají, je de facto i de jure genocidou a já to rád prokážu i s pomocí výpovědí řady vyléčených pacientů. Je mi líto, že své závěry opíráte pouze o skupinu lidí, kteří nemají zájem dozvědět se jaká je pravda. Žel to především platí o Vás. Jelikož jste v této oblasti především nastrčenou úspěšnou figurou, stěží můžete bez hlubšího pohledu i z druhé strany něco věrohodného lidem sdělit. Dokonce mám důvodné podezření, že jste za svoji roli velice štědře odměňován, když Vám stačí jednostranné informace a pár sestříhaných záběrů skrytou kamerou s poněkud nesoustředěnou Ukrajinkou.
 
Nabízím Vám nyní nejen poctivý pohled na problematiku léčení ze strany běžných mainstreamových lékařů. Předně rád předložím skutečné výsledky "šarlatánů", kteří pacienty uzdravují dávno poté, kdy lékaři hodili flintu do žita. Nemám se čeho bát, tedy ani Vás či ministra, který sám o těchto záležitostech evidentně skoro nic neví a jen horlivě přikyvuje Vašim nezodpovědným úletům.  
 
Nemusíte mne pochopitelně vyslechnout, vždyť Vy už máte předem jasno a nalinkováno, jak s lidmi, kteří úspěšně konkurují lékařům, zatočit. Chováte se podobně, jako kdysi STB, které si rovněž s obstaráním důkazů umělo vždy poradit. Ale třeba mne příjemně překvapíte a pobesedujeme. Bylo by to nejen prospěšné, ba pro Vás i nesporným morálním vítězstvím.  
 
Já zatím nikoho neléčím, krom sebe, ale dokážu vyléčit i pacienty s rakovinou, často v terminálním stadiu. Běžně to dokazují především moji přátelé. To by mohlo pro začátek stačit. Pokud to postačí i k mému náhlému zmizení, nedá se nic dělat, já už jsem si své odžil. Dobré pověsti farmaceutů, onkologů a nesmírně předražené neefektivní chemoterapie, by to však stěží pomohlo. Já takové vyléčení již beznadějných onko pacientů chci určitě realizovat.
 
Zda zvednete hozenou rukavici, záleží jen na Vás a Vaší poctivosti, jakou jsem u Vás znal jen dokud jste odhaloval nefér praktiky obchodníků a především řetězců. Tehdy jste byl oblíbeným, tehdy Vás lidé rádi sledovali. Vy, a nynější Vaši chlebodárci, jste toho obratně využili. Je jen na Vás, jak se zachováte. Vězte, Jane Tuno, že pokud selžete, bude Vás, odsuzovat mnoho lidí a především Ti, kterým chcete bránit v uzdravování. Především by Vám své měli říci bývalí pacienti, kterým až teprve "Vaši šarlatáni" navrátili i roky marně hledané zdraví. Nemálo z nich bylo i lékařů.    
 
Lidé si ochotně za uzdravení platí, byť se jim nabízí léčení zdarma. Ani Vaše neodůvodněné pomluvy je neodrazují. Proč asi, když od Vás mají tak úžasné informace. Jsme snad všichni nesvéprávní, jak nám nepřímo naznačujete?  
 
Zatím bez úcty  Josef Čáp, uzdravený a stále čilý důchodce (*1934)
 
P.S.:  Kopii tohoto sdělení pošlu Vám, panu ministrovi Ludvíkovi i veřejnosti, jinou cestou. Pošlu ji i dalším institucím a pokud budete trvat na svých jednostranných hodnoceních a návrzích, rád se postarám o rozšíření mého stanoviska co nejširšímu publiku.  Nedopustíme, aby se v tak závažné problematice, jako je neefektivní léčení mnoha onemocnění, resp. možné uzdravování, v Česku stále lhalo a lidé zbytečně trpěli a umírali.
 
Příspěvek do diskuze k videu s ministrem Ludvíkem, kde je naprostá převaha lidí s podobným názorem jako mám já.


Video ke shlédnutí ZDE

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist