MORGELONS

Morgelons


Co jsou Morgelons?

Tento zvláštní druh patogenu se projevuje nejčastěji mokvajícími rankami na kůži, v nichž díky odborné technice můžeme po zvětšení vidět háďátka podobná spíše vlasu, která pronikají skrze kůži z těla ven. Ranky mohou dosahovat různých rozměrů. Pokud je nevymáčnete velmi dlouho a špatně se hojí.
Vzhledem k nepříjemnosti projevů Morgelons se většina pacientů snaží spíše skrývat. Přesto dle studií odborníků, kteří se tímto tématem v USA zabývají se pravděpodobně jedná o onemocnění pandemického rázu.

Je toto onemocnění nakažlivé?

Dle slov Trishy Springstead, bývalé chirurgická sestry a klinické výchovné pracovnice, která je nyní pracuje jako obhájce práv těchto pacientů, by nemoc neměla být nakažlivá a když tak pouze ve výjimečných případech.
Silně překyselené tělo pacientů v podstatě stane "půdou" pro bakterie a mikroorganismy, které se většinou vyskytují na rostlinách. A mluví též o tom, že onemocnění Morgelons je s největší pravděpodobností spojeno vždy s nějakým dalším oslabením organismu, jako je styk s plísněmi, těžce toxickými látkami a bakteriemi, či tzv. chemtrails. V spojení s překyselením organismu vzniká ideální půda pro množení parazitů.

Léčba

V rámci léčby tohoto onemocnění jsou používány speciální roztoky, které výrazně vyrovnávají  pH organismu pacienta na alkalické - úprava jídelníčku v těchto případech prý opravdu nestačí.
Trisha zároveň varuje pacienty před používáním nebezpečných receptů, jako jsou koupele v různých chemikáliích, které si lidé mezi sebou předávají v diskuzích na internetu. Místo kýženého výsledku by se tak dle jejích slov mohli dočkat rakoviny plic, nebo otravy a přetížení jater.
Zároveň vyzývá všechny pacienty s touto chorobou, aby se nebáli a vyhledali lékařskou pomoc. Přesto, že spoustu lékařů se  touto diagnózou odmítá zabývat, stále jsou mezi nimi i ti, kteří pracují na propagaci a informovanosti o tomto onemocnění a pomáhají lidem s Morgelons po celém světě. Proto se nevzdávejte a hledejte toho správného ve vašem okolí.

Jak vypadají Morgelons - podívejte se na video:


Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/2009/03/jak-se-zije-s-morgellony.html

TOPlist