Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Xenon - Xenonová terapie

Xenon terapie vyvolává produkci příznivých hormonů ve vašem těle, které zmírňují stres a uklidňují vaši úzkost. Díky svým schopnostem chránit mozek vykazuje také činnosti při léčbě závislosti na drogách a neurodegenerativních problémech. Vaše tělo prochází rehabilitační fází, přizpůsobuje se těmto zdravým změnám a přináší pohodu zpět do vašeho života. 

Xenon Clinic - nová klinika v Praze

Využití Xenonu v medicíně má již letitou tradici především v Rusku, odkud se postupně rozšiřuje do celého světa. Již za války byl používán k léčení posttraumatických stresů a k rychlejšímu uzdravení vojáků. Naše roční zkušenosti nás i mnoho klientů přesvědčili, že Xenon má obrovský pomocný potenciál při řešení problematiky v lidském těle.

 Tvrdí se, že ruští sportovci vyhrávali na Olympiádě díky inhalaci Xenonu.

Podle naší zkušenosti již jedna Xenonová terapie posune spirituální vývoj o týdny až měsíce intenzivní meditační práce. Nabije celý energetický systém silnou energií, zintenzivní hloubku vědomí po několik dnů až týdnů. Usnadní vstup do vnitřního klidu i opouštění těla při meditaci, vynikající pro harmonizaci těla a duchovní růst.

 

Co můžete očekávat po inhalaci Xenonem?

 •  Xenonový plyn se vdechuje a během několika minut pracuje v mozku. Díky tomu přicházejí rychlé výsledky. Ovládá manipulaci s chemickou rovnováhou v mozku a posílí její zdraví. Váš mozek má receptory, které zaznamenají, co se děje ve vašem mozku tím, že posílá různé zprávy a xenon má přátelský vztah s tímto receptorem. Spojuje se s nimi, způsobuje produktivní změny a vytváří adaptivní prostředí ve vašem těle.

 • Léčba xenonem je v mozku velice účinná, je to úžasná léčba depresí. Deprese zpomaluje chemickou rovnováhu vašeho mozku a způsobuje nízké sebevědomí a změny nálady. To také ovlivňuje vaše fyziologické zdraví, způsobuje úbytek hmotnosti a poruchy spánku. Xenon terapie zmírňuje depresi tím, že chemickou rovnováhu vrací do správné pozice. Následně se stres a úzkost zmírní a pomalu ustupuje.

 • Xenon terapie pomáhá při složitých mozkových problémech. Ukazuje slibné výsledky v léčbě bolesti u fibromyalgie. Zlepšuje pohodu pacienta s Parkinsonovou chorobou. Vzhledem k jeho zdravým účinkům na hladiny stresu pomáhá lidem, kteří trpí posttraumatickými stresovými poruchami.

 • Xenon terapie ukazuje pozitivní výsledky v odbourávání závislosti alkoholu a drog, protože pomáhá mozku tyto problémy řešit. Spolupracuje s oblastmi v mozku, snižuje fyzickou a psychologickou závislost na alkoholu a přivádí váš mozek a tělo zpět do normálního života.

 • Pomáhá také novorozencům s mozkovými problémy. Již dlouho je součástí normální zdravotní péče o novorozené děti s poraněním mozku, kde jim poskytuje ochranu jejich mozku.

 • Na Xenonové klinice sám klient posoudí své zdravotní podmínky pro léčbu Xenonem. Naši terapeuti budou klientovi k dispozici a navrhnou mu řešení jeho problému a možnost alternativní pomoci, kterou si klient odsouhlasí.

     
 
 

Proč při inhalaci Xenonu máte nespornou výhodu oproti ostatním?

      


Jelikož je úžasně bioaktivní, je prokázáno, že Xenon zvyšuje schopnost přenášet kyslík v lidské krvi.
Možná už víte, že naše buňky potřebují udržovat správnou hladinu kyslíku, aby si udrželi aerobní metabolismus a výrobu energie. Xenon zde chytře a velmi dobře pomáhá. Xenon je jedním z mála činidel, které jsou známé svou schopností aktivovat produkci HIF-1α (faktory indukované hypoxií). Xenon je jedním z mála, který svou schopností aktivuje produkci HIF-1α, což způsobuje, že ostatní proteiny se vydají na ochranu tkání zbavených kyslíku. Jedním z těchto proteinů je erytropoetin (EPO), který je v podstatě hormon, který zvyšuje tvorbu červených krvinek v kostní dřeni, což spouští jiné proteiny, aby spěchaly k záchraně tkání zbavených kyslíku. Jedním z těchto proteinů je erytropoetin (EPO), který je v podstatě hormon, který zvyšuje tvorbu červených krvinek v kostní dřeni.

     


Bylo zjištěno, že vdechnutí xenonu zvyšuje hladiny erytropoetinu a u zdravých jedinců zvyšuje jejich vytrvalost a energetickou hladinu. To, co skutečně Xenon dělá, je stimulace nízko úrovňové hypoxie (stav, kdy je nedostatek množství kyslíku, který se dostává do tkání). To zase stimuluje tělo, aby produkovalo krev, aby lépe pracovalo s užíváním kyslíku. Pokud bychom to měli říci z technického hlediska, dá se říci, že inhalace xenonu zvyšuje hladinu erytropoetinu (EPO), což je hormon, který zvyšuje schopnost kyslíku přenášet krev díky podpoře tvorby červených krvinek. Je třeba poznamenat, že vzhledem ke stejné charakteristice se syntetický EPO používá k léčbě pacientů s onemocněním ledvin a anémií.

Takže vdechnutí Xenonu může zvýšit vaši vytrvalost a energii a tím vám poskytne výhodu oproti ostatním soutěžícím. Kromě toho další velkou výhodou, kterou nabízí tento vzácný plyny je, že se během několika hodin "vyčistí" z těla, ale jejich účinnost zvyšující výkon může trvat několik dní.

 

Zdroj: https://www.xenonclinic.com

 

Přečtěte si názory našich klientů

Josef Vaněk

Kamarád  mi nabídl možnost xenonové terapie. Četl jsem o tom a poslouchal povídání, ve kterém by ly prezentovány výtečné účinky na lidský organizmus. Měl jsem tedy celkem solidní očekávání. Vzhledem k tomu, že mám diagnostikovanou schýzu a na třikrát zlámanou páteř dnes již s 20-ti letými bolestmi tlumenými analgetiky. K terapii jsem si pustil meditaci Petra Chobota na všechny čakry. Co jsem po prvních pár nádeších prožíval se dá nazvat extází kterou prožívají ženy, tedy podle toho co mi děvčata jako jejich prožitky popisovala. To je jen ale jedna stránka. Skvěle se mi dala do pohybu představivost a já jsem díky tomu přišel na základní podstatu a důvod mých zdravotních problémů. Byly to velké bolesti nohou od kolen dolu co jsem prožíval každý den když jsem ulehl do postele v dětství až do dospělosti. Jak jsem si na bolest zvykl stala se mou součástí a tělo jí bralo jako něco co prostě je a je třeba se tomu přizpůsobit. Od toho vznikly mé deprese vedoucí až k mému úrazu páteře. Následně jsem se uvolnil a prožíval meditaci ve které jsem si jako mávnutím kouzelného proutku byl schopen představit vše co bylo součástí meditace a díky tomu energetizovat mé tělo a mysl energii již jsem byl schopen dosáhnout pouze několikrát za celých 20 let života. Bolesti zad sice nezmizely ale jsem díky tomu pevnější v hledání možného vyléčení mých neduhů a mnohem lépe zvládám dennodenní psychickou i fyzickou zátěž. Už se těším na další terapii abych si prožil sebe sama ještě více a byl schopen realizovat mé životní cíle.

Hezký den přeji,

Josef Vaněk.

Dalibor

"Každý den lahvinka vína...Po první terapii jsem se díky Xenonu vína nedotkl a sám nevím proč. Jsem za to rád."

Eva a Mirek

"Mám za sebou čtyři terapie a cítím se jak "motorová" myš. Manžel má veliké zlepšení paměti a chůze."

Jozef

"Terapie mi velice pomohly na deprese v práci. Vzniklo zde i uvědomění, proč deprese nastaly a jak lépe proplouvat."

Karel Dittrich

Dobrý den pánové ,

rád bych s Vámi sdílel první dojmy z proběhlé první inhalace...

Jak jsem již zmiňoval, už od raného mládí jsem se zajímal o změněné stavy vědomí, spiritualitu a vnitřní rozvoj člověka. Vždy jsem vycházel z přesvědčení, že gram praxe ( tedy vlastního prožitku ) je více než tuny teorie...Proto jsem sám na sobě vyzkoušel účinky jak psychedelických drog, tak i "nechemických" forem vnitřního zkoumání, jako je např. holotropní dýchání, joga apod.

Taktéž jsem měl to štěstí potkat zajímavé učitele, ale i některé šarlatány, kteří si na tom založili jen dobrý byznys. Ačkoliv jsem o xenonu již dříve něco zaslechl, primárně jsem k první inhalaci přistupoval v podstatě velmi skepticky, nebo lépe řečeno připraven i na případné zklamání vzhledem k předem prezentovaným superlativům. Musím ovšem konstatovat, že veškeré pochybnosti byly hned druhý den rozptýleny vnitřními stavy, které velmi jemně přicházely, o to však byly intenzivnější. Tyto stavy mi nejsou úplně neznámé, zažíval jsem je např. po intenzivních meditacích či cvičeních, případně po užití některých psychedelických látek. Myslím ale, že většinou jsem je nevnímal v takto čisté podobě, upřímně je to pro mě opravdu překvapení. Zvláště v některých chvílích se toto vnímání dá popsat jako z jogy a podobných duchovních praxí známé jako tzv. " Sat, Čit, Ananda" - tedy v sanskrtu Existence, Vědomí, Blaženost...Zatím nedokážu posoudit léčebný potenciál při "fyzických" onemocněních, ale z tzv. duchovního hlediska je to opravdu neuvěřitelně potenciální příležitost. Skoro se mi chce napsat neuvěřitelná věc...Podobných stavů dosahují někteří jogíni či mystici po třeba i celoživotní praxi a přísných cvičeních.Stále se moje ego zdráhá uvěřit, že je to možné zažít jen dík půlhodince dýchání "něčeho" ...:))

Otázkou samozřejmě zůstává, jak to "běžný" člověk dokáže zpracovat, ovšem pokud je to tak, jak si myslím, musí to každému přinést alespoň nějaké pozitivní výsledky.Dle mého zatím krátkého seznámení s xenonem se jedná o naprostou revoluci v celém paradigmatu lidského vnímání existence, pokud to nebude v budoucnu zneužito nebo násilně potlačeno či dehonestováno.Závěrem moc děkuji za tuto příležitost, pokud by byl volný nějaký další termín, rád bych si to zopakoval a prohloubil.

S pozdravem K.D.

Eva a Markur

"Na terapie jsme přijeli s přítelem z Německa. Po prvních terapiích pro nás nastala obrovská, pro nás nevysvětlitelná změna. Ustoupil stres, únava, dobila se energie, zmizely deprese."

Jana D.

"Stres, psychika, deprese. To byl můj velký problém, který je nyní po třech terapiích hodně vyřešen. Je to neuvěřitelné a jsem za to moc vděčná, jak se mi zlepšil zdravotní stav. Jsem ráda, že jsem se mohla seznámit s vaší prací a starostlivým přístupem všech terapeutů Díky moc."

Markéta

"Migrénami jsem trpěla 4 roky. Po jedné slabé (díky mému věku) terapii migrény po čtyřech letech zmizely."

Martina

"Po první terapii jsem přestala kouřit. Bylo to spíše díky radám terapeuta, ale v každém případě se cítím lépe a jsem za to ráda."

Přátelé z Mariánek

"Xenonové terapie a celý tým nám velice pomáhá v boji proti rakovině. K tomu jsme dostali mnoho rad, jak s ní bojovat co nejlépe. Cítím se lépe a mám chuť do života. Začala jsem opět trochu jíst a stav se zlepšuje. Lépe se mi chodí. Díky všem."

Anna

"Měla jsem kromě jiného vaginální problémy, jako ostatně mnoho žen. Po první terapii tyto problémy zmizely jak mávnutím kouzelného proutku. Po mnoha letech trápení."

Tomáš

"Terapie mi změnily život. Krom krásna, které každý člověk při terapii zažívá, kdy se dostávám do jiného světa, se změnilo vše kolem mne k lepšímu. Jsou to neuvěřitelné zážitky, které je nutno zažít. Terapie má pro mne velký význam i v duchovním světě. Skvělé!"

Iveta

"Díky terapii jsem se zbavila deprese a "majetnictví", dostala jsem nový pohled na život. Nechápu jak se to stalo, ale je to realita."

Karel

"V mém životě se dlouhodobě nemohu vypořádat s mnoha nepříjemnými stavy. Alkohol, deprese, poruch osobnosti, psychika. Je to velice složité. Nic nepomáhalo. Xenon mi dal nový život a mnoho změn. Děkuji moc, že je zde Xenon."

Veronika

"Po třech terapiích se vyčistilo mé tělo, zmizely migrény, zmizely menstruační problémy."

Pavel

"Rozvoj osobnosti, duchovní rozvoj, ale i třeba strach z létání. Tam mi Xenon velice pomohl. Po stránce sportovní je to pro mne neuvěřitelná změna. Xenon!"

Jana a Libor

"Přejeme celému týmu hodně štěstí. Ať Vaše práce pomáhá co nejvíce lidem v transformaci a zvědomnění. Děkuji za prožitky, které díky terapii u Vás v mém životě nastaly. S láskou."

Ludmila

"Po první terapii konečně povolili záda, se kterými jsem měla dlouhodobé problémy. Cítím se velice dobře. Jako bonus jsem se zbavila stresu."

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist