Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Quantum Generator

Dostává se Vám do rukou specifický přístroj, který přenáší frekvence zvuků, barev, obrazů a informací do organismu. Pomoci zpětné vazby se frekvenčně harmonizují orgány i psychika. Frekvence přenášíme do organismu přes elektrody nebo i bezkontaktně kvantovým telemetrickým způsobem.

Přenášené informace harmonizují orgány, ale také pozitivně ovlivňují podvědomí. Pomáhají rozpouštět různé psychické bloky. Byly zde využité informace staré tisíce let a zpracovány do programu, který se dá lehce uživatelsky ovládat. Mohou jej používat i lidé, kteří nemají znalosti v oblasti medicíny. Ti většinou používají automatický režim. Profesionálové mají možnost vlastního nastavení dle svých znalostí.

Harmonizace probíhá na několika úrovních – jako rezonance, barva, symbol, holografická matrice nebo jako informační léčba. Záleží na každém člověku, zdá tyto vysílané informace z přístroje přijímá, nebo se jim brání. Čím více se otevře, tím větší je úspěšnost terapie. Přístroj pracuje jako vysílač a přijímač. Vysílač vysílá signál a je to jen na Vás, jestli Vaše „rádio“ vypnete, nebo budete vysílané informace přijímat.

Na podobném základě funguje modlitba. Někdo se za Vás modlí, přeje Vám uzdravení, posílá Vám lásku a radost. Pokud to přijímáte, pak v té chvíli máte v srdci větší pokoj a klid. Proces uzdravení pak probíhá daleko rychleji. Dokonce je to vědecky prokázané. V jedné americké nemocnici udělali zajímavý pokus: byli vybráni pacienti, za které se modlila skupina lidí. Tito pacienti opouštěli nemocnici průměrně o tři dny dříve, neměli tolik pooperačních problémů a byli psychicky na tom daleko lépe, než ti, za které se nikdo nemodlil.

Z pohledu univerzálního božského pořádku signalizuje nemoc vnitřní i vnější nerovnováhu, disharmonii a odklon. Každá nemoc chce sdělit člověku něco důležité a poukázat na skutečné důvody jeho nerovnováhy. Opravdové vyléčení nemůže přijít zvenčí, ale musí vyplynout zevnitř, a to prostřednictvím změn ve vědomí, stejně jako přes změny myšlenkových a citových vzorců, jenž byly příčinou. Skutečně vyléčit se může každý člověk jen sám, když se (znovu) naučí rozumět poselstvím své duše, svého těla a znovu nastaví ve svém nitru univerzální pořádek. Tento generátor může být v tomto procesu skvělým pomocníkem.

Doporučení pro všechny terapeuty. Přijeďte si přístroj vyzkoušet osobně na nějakém předváděcím semináři, abyste poznali obrovský potenciál možnosti jeho využití a mohli si změřit účinnost různých harmonizací po 10 minutách působení. Může to být nějakým oblíbeným biorezonančním přístrojem, například Bicomem, Oberonem, Dynamikou, EAV, EKG svalovým testem nebo i automatickou kresbou.

Aby se program dobře obsluhoval, byl rozdělen do 40 kategorií a Vy si můžete vybrat, které použijete k harmonizaci. Některé jsou jednoduché a přenášejí jen frekvence a informace ovoce, zeleniny, bylinek. Anebo jsou i velmi složité programy, například oprava meridiánů, čaker, které jsou blokovány nějakými nepříjemnými událostmi, jež jsme prožili my nebo naši předkové a ty se následně přepsaly do našeho genetického kódu.

Pokud dané kategorii rozumíte, můžete vybrat dle intuice a zkušenosti. Pokud s ní nemáte žádné zkušenosti a chcete ji použít, zatrhněte vše, co kategorie obsahuje, a klikněte na ikonu Uložit. Program projíždí každou takto označenou kategorii a na základě zpětné vazby pouští tu správnou informaci nebo frekvence, kterou právě klient v daný moment potřebuje. Pokud to již nepotřebuje, automaticky se frekvence vypne. Máte v rukou přístroj, který má milióny možnosti nastavení. Držte se ale pravidla „někdy je více použít méně“.

Program má nastavené určité brzdy. Přesto se může stát, že po spuštění některého z programu, který obsahuje psychickou harmonizaci, se můžete začít cítit unaveni nebo plakat. Aby se to omezilo na přijatelnou úroveň, je dobré s každým psychickým programem spustit souběžně program, který Vám nabudí endorfiny, hormony štěstí, jako například program superlativy, pozitivní afirmace. K tomu můžete přidat ještě program na harmonizaci aury, čaker, meridiánů nebo program EFT, který provádí energetické „ťukání, taping“ na koncových bodech meridiánů. Pak k vedlejším projevům v 90% nedochází. Tyto reakce naskakují většinou u prvních harmonizací.

Každý klient, který přichází, Vám dává svoji důvěru a očekává od Vás pomoc. Stáváte se jeho průvodcem na cestě k vyléčení. Při pohovoru s klientem byste ho měli vést k tomu, že nemoc není jen dysfunkce nějakého orgánu, ale všechny naše složky – tělo, duch i duše jsou vzájemně propojeny a nemůžeme je od sebe oddělovat. Pokud chceme léčit tělo, musíme si dávat do pořádku jak fyzické, tak psychické věci. To je princip celostní medicíny. Veďte klienty k zamýšlení, co by měli v životě změnit. Například jídelníček, více relaxace, cvičení, ale i odpuštění sobě, druhým, naučit se milování sebe sama – nemyslím posilování ega, ale dělat si pravidelně radost.

Někteří chtějí na sobě pracovat, ale nemají potřebnou sílu, aby to dokázali. Právě pro tyto lidi je program určen. Je to pomoc pro ty, co chtějí něco ve svém životě změnit. Pokud není chtění, tak to nefunguje. Je zajímavé, že čím lidé víc věří, že jim může být pomoženo, tím rychleji probíhá uzdravení. Není to jen placebo efekt pro samoléčení, ale nic nebrání tomu, aby tento program začal zbavovat tělo psychických virů a restartoval celý organismus.

Někteří klienti mají před terapií strach a jsou ztuhlí. Neví, co se bude dít a jak to bude probíhat. Proto je dobré před spuštěním programu jednoduše vysvětlit na jakém principu program funguje, co mohou očekávat a navodit atmosféru klidu a pokoje. Pak vše probíhá daleko rychleji. Citliví jedinci mohou vnímat působení harmonizace v různých částech těla velmi intenzivně, ti méně citliví mohou po skončení vnímat celkové zklidnění, větší radost nebo pokoj.  

Snímání-1Snímání-2Snímání-3Snímání-4

Snímání-5Snímání-6Snímání-7Snímání-8

Snímání-9Snímání-10Snímání-11Snímání-12

Snímání-13Snímání-14Snímání-15Snímání-16

Snímání-17Snímání-18Snímání-19Snímání-20

Snímání-21Snímání-22Snímání-23Snímání-24 

Snímání-25Snímání-26Snímání-27Snímání-28

Snímání-29Snímání-30Snímání-30aSnímání-31

Snímání-32Snímání-33Snímání-34Snímání-35 

Snímání-36Snímání-37Snímání-38Snímání-39

Snímání-40Snímání-41Snímání-42Snímání-43

 

CENA: 200 000 Kč

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist