Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Angína - alternativní medicína

Frekvenční metoda

1 hodina sezení na plazmovém generátoru (případně přístroj Zapper) by měla postačovat na odstranění bolesti v krku a o 80% opadnutí zvýšené teploty.
Po absolvování frekvenční metody se doporučují 3 dny rekonvalescence.

Více ZDE

 

Pokud jde o klasickou angínu, tak u té má pro mne Supper Ravo Zapper zatím 100% úspěšnost a to jak u dětí, tak u dospělých.

Doposud jsem neobdržel osobní výpovědi, na které stále ještě čekám, ale uvádím to zde proto, že takovou úspěšnost, jakou má zapper u angíny, jsem u ostatních onemocnění ještě nezažil. To co jsem viděl na vlastní oči mne překvapilo stejně, jako samotné nemocné a jejich okolí.

Uvádím zde jen pár reálných zkušeností z praxe a některé z nich snad již brzy obohatí i výpovědi lidí, kteří mi slibili, že se o to snámi také podělí vlastními slovy.

U všech lidí, kteří měli klasickou angínu, byly použity standardní programy pro angínu (Angína 1 - 6), každý program trvá 10 minut, celkem tedy hodina. U dětí stačily první čtyři programy a navíc pouze cca na 60 až 70% výkonu. Všichni, jak dospělí, tak děti (5 a 7 let), cítili úlevu od nemoci okamžitě po skončení zappingu. Nebylo již zapotřebí dobírat antibiotika, a to i přes to, že původní rozhodnutí některých, včetně maminek bylo, že antibiotika budou dobrána i kdyby použití zapperu zabralo, ale po té změnili názor a zbylá antibiotika dobrána nebyla. U dětí, které použily zapper se pak dostavil dlouhý a nerušený spánek až do rána. Tomu však předcházela téměř okamžitá únava hned po skončení zappingu (cca do 15 min.). Tento jev se dá vysvětlit tak, že pobité potvůrky zatížily krevní oběh a staly se pro organismus toxickou zátěží, která musela být nejprve vyplavena, což může trvat celou noc.

Toto jsou moje vlastní pozorování z praxe.

Václav Vašek

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist