Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

BAKTERIE

Bakteriální organismy jsou vskutku velmi odolné formy života, které dokážou přežít nejenom ve vesmíru, ale i extrémním mrazivém či horkém prostředí. Některé druhy bez obtíží přežívají v lidském organismu, kde vykonávají důležitou funkce. Pro existenci nejednoho člověka jsou nadmíru užitečné a také bezpochyby nepostradatelné. Žijí na povrchu kůže, tak i v ústech a tenkém střevě.

Právě v lidském zažívacím traktu lze objevit biliony živých mikroskopických bakterií, které se tu vyskytují hned ve třech základních formách. Jenž se navzájem odlišují tak jako krevní typy. Každá specifická varianta bakterií má snahu se postupně vyvíjet, přičemž vždy se tento děj nalézá v rovnováze. I když některé formy přeberou dominanci, jiné zase se stáhnou do ústraní. Množení bakterie je závislé nejenom na dostatečném množství živin, nýbrž i na koncentraci vyloučených látek.

V zažívacím traktu se vyskytují následující bakterie: bacteroides, ruminococcus, prevotella. Všechny uvedené bakterie pochází z rodu gramnegativních bakterií, které existují bez přítomnosti kyslíku. Zatímco bacteroides vyniká tyčinkovitým tvarem a vyznačuje se náramnou odolností ke žluté až hnědě zbarvené tekutině, kterou všichni asi známe pod názvem žluč. Tento druh bakterie zastává nezastupitelné místo v trávení komplikovaných molekul. Přemnožení těchto organismů způsobuje nevratné poškození buněk, což se léčí antibiotickými preparáty. Bohužel jsou rezistentní na širokospektrální antibiotika z třídy aminopenicilinů, tak i na beta-laktamová antibiotika. Kdežto ruminococcus pochází z rodu bakterií z třídy klostridií. Tento druh má kulovité ztvárnění, nejčastěji se vyskytuje v oblasti sliznice a střev. Zato prevotella je nepohyblivá forma bakterie tyčinkovitého tvaru, jenž v hojné míře koexistuje v ústní dutině. Také se vyskytuje přímo na sliznici dýchacího a trávicího ústrojí, eventuálně v částech genitálií.

 
 
 
Další články na toto téma:
 
 
 
 
 
 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist