Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Odkyselení a strava

Odkyselení a strava

Jak podpořit detoxikaci těla, při odkyselení organismu jsme si již napsali v článku Odkyselení a voda.

Nyní se podíváme na stručný přehled potravin, které nám mohou pomoci při detoxikaci, ale zároveň bychom je měli konzumovat i preventivně, neboť vzhledem ke zpracování stravy průmyslovým způsobem a způsobu pěstování většiny plodin můžeme počítat spíše s potravou kyselou - dokonce i v případech, kdy se jedná o potraviny od přírody zásadité.

Jak je to možné?

Díky chemickým ošetřením, či konzervacím, neboť konzervační látky jsou látky kyselé. Takže i když si koupíme zdravou zeleninu, a bude ošetřena chemicky, v tu chvíli jíme vlastně kyselou potravinu.

Vzhledem k tomu, že neovlivníme tvorbu kyselých látek v těle v rámci metabolických procesů, měli bychom se o to více snažit ovlivnit jejich výskyt v těle vědomým vybíráním potravin, které se chystáme konzumovat. A vzhledem k faktu, že zásadními zásaditými látkami, které nutně potřebujeme k harmonizaci našeho vnitřního prostředí jsou minerály a stopové prvky, kterých máme díky zpracování potravin ve stravě hrubý nedostatek, nejspíš nám nezbude, než se snažit vyhnout kyselím potravinám  co nejvíc to bude možné a navíc podpořit očistu těla nějakým doplňkem stravy pro odvod kyselých látek z těla. Pro tento účel je vhodné vyzkoušet například gel z Aloe Vera - pomůže odvézt z těla ven toxické látky a pomůže tak organismu s odkyselením.

Doplňky stravy - ANO či NE?

A velmi důležité je i přesto, že jíme dostatek zeleniny a ovoce, pokud si opravdu vše nejsme schopni vypěstovat v bio formě bez použití chemických prostředků, doplňovat minerální látky a vitamíny opět přírodními bio doplňky. K doplnění kompletního spektra vitamínů a enzymů doporučujeme vyzkoušet produkt RegulatPro Bio.

A jaké potraviny nám pomohou udržet vyrovnanou hodnotu kyselosti krve?

Mezi alkalizující potraviny patří např:

Zelenina - Česnek, brokolice, dýně, mrkev, cuketa, okurka, rajčata, cibule, špenát nebo ředkvičky.

Ovoce - Grapefruit, citron, avokádo.

Tuky - Olivový nebo např. kokosový.

Ostatní - kozí mléko, soja, čočka, pohanka, tofu, mandle, mořská sůl, houba shitake, stévie, ženšen, zázvor nebo třeba skořice.

 

A čemu se nejlépe vyhnout?

Mezi zásadotvorné potraviny patří např.:

Ovoce - Pomeranče, mandarinky, banány, ananas, jablka, fíky nebo rozinky.

Obiloviny - rýže, kukuřice, ovesné vločky a pečivo z pekárny.

Ostatní - Kešu, lískové ořechy, arašídy, všechny sýry, živočišné bílkoviny včetně krůtího masa, těstoviny z bílé mouky, brambory, vinný ocet, léky, drogy a konzervační látky, alkohol.

 

Autor: Michaela Matějčková

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist