Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

OHEŇ-Srdce,tenké střevo

PRVEK OHEŇ

Srdce a tenké střevo

Podle staré čínské medicíny fungují párové orgány takto. Když se problém objeví u jednoho, je oslaben i ten druhý. Většinou jako první " na sebe" bere problém vedlejší orgán, aby ochránil ten hlavní. Tělo totiž moc dobře ví, že bez hlavních orgánů nemůže tělo fungovat a tak se je snaží chránit do poslední chvíle.

Emoce, které můžeme připsat těmto párovým orgánům nebo také prvku OHEŇ - kam oba patří, je RADOST. Tedy také radovat se ze všeho, co mi přichází, takže velmi důležitým prvkem je zde schopnost PŘIJÍMÁNÍ.

Velkou výzvou lidí narozených v prvku OHEŇ - tedy v astrologickém čísle 9 podle Astrologie devíti planet je "Raduj se ze života jako malé dítě."

Srdce trochu jinak

Srdce udržuje v pohybu krev (naši životní energii) a ta je ukazatelem toho, jak dokážeme řídit svůj životní rytmus. Pokud příliš tlačíme, projeví se tento postoj na fyzické úrovni jako vysoký krevní tlak. Pokud naopak příliš ustupujeme, projeví se tento fakt na povrchu jako nízký krevní tlak. Srdce léčí láska, štěstí, optimismus a smích. Naše srdce naopak ničí bolest, setrvávání v bezútěšných životních situacích, zloba a nechuť žít.

Signály poruchy, či přetížení srdce:

Jak jsme si popsali už v článku Jak funguje naše srdce, přetížení srdce se může ukázat na šičce našeho nosu, nebo problémy s ramenem, nebo např. problémy s ledvinami.

Afirmace pro srdce: Moje srdce tluče v rytmu lásky.

 

 

Tenké střevo trochu jinak

Tenké střevo je takový náš analyzátor a zapisovatel našeho dne. Pomáhá analyzovat to, co prožíváme a vytváří z těchto zážitků zkušenosti tím, že je VSTŘEBÁ.

Člověk s oslabeným tenkým střevem se neustále pitvá v situacích a problémech, které nedokáže vyřešit. Vše hodnotí z mnoha stran.

Tenké střevo nás tedy učí vstřebávat životní sitauce tak, jak jsou, bez potřeby vysvětlení.

Signály poruchy či přetížení tenkého střeva:

Mimo jiné také posedlost pocitem "musím vše pochopit".

Afirmace pro tenké střevo: Přijímám a přizpůsobuji se všemu novému v klidu a s radostí.

Kde najdeme další informace o tom, že nám játra a žlučník hlásí přetížení?

Přímo na obličeji. Srdce najdeme přímo na špičce nosu a tenké střevo na vnitřní straně dolního rtu. Více v článku Jak funguje tenké střevo.

Podpořte správnou funkčnost svých jater a žlučníku

V prvé řadě je nejlepší podporou samozřejmě detoxikace, nejlépe každý rok v době, kdy jsou tyto orgány nejaktivnější a zároveň tréninkem láskyplného postoje k sobě, svému životu a všem změnám, které ke mně přicházejí.

A k tomu se doporučuje nosit žlutou či oranžovou barvu. Třeba si pořiďte nové tričko, nebo noste prádlo v těchto barvách.

 

 

 

 

   

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist