Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Játra a žlučník

PRVEK DŘEVO

Játra a žlučník

Podle staré čínské medicíny fungují párové orgány takto: Když se problém objeví u jednoho, je oslaben i ten druhý.  Většinou jako první "na sebe" bere problém vedlejší orgán, aby ochránil ten hlavní. Tělo totiž moc dobře ví, že bez hlavních orgánů nemůže fungovat a tak se je snaží chránit do poslední chvíle.

Emoce, které můžeme připsat těmto párovým orgánům, nebo také prvku DŘEVO - kam oba patří jsou ZLOST a SPOKOJENOST.

Velkou výzvou lidí narozených v prvku DŘEVO - tedy v astrologickém čísle 3 a 4 podle Astrologie devíti planet - je "Buď spokojený a netlač" (na druhé, na vyřešení situace teď hned a okamžitě, na odpověď…atd).

 

Játra trochu jinak

Duchovní příčinou nemocí jater je neumírněnost - touha urvat, co možná nejvíc. Příliš mnoho jídla, sexu, přehnaná rozpínavost, výbojnost, problémy při hodnocení a spotřebě.  (nepoznat, kdy už to stačí  - např. nemít "klapku" při jídle)

Z čehož vyplývá, že nás učí střídmosti a také zbavit se jedovatosti. 

Ukazují do jaké míry se umíme radovat z "všednosti" života...znáte pohádku Radovanovy radovánky?  Pokud ne, určitě si je poslechněte, je to skvělá inspirace, jak vlít do svých jater nový život.

 

Signály poruchy, či přetížení jater:

Mimo jiné se stav jater odráží na naší kůži, kvalitě vlasů a kvalitě zraku.

Afirmace pro játra: Znám pouze lásku, klid a radost.

 

Žlučník trochu jinak

Žlučník je takový náš indikátor naší vlastní spokojenosti. 

Člověk s nemocným žlučníkem bývá agresivní, v podstatě stále podrážděný, vzteklý a zlostný - o to je stav intenzivnější, o kolik nechce, nebo neumí adekvátně zlobu vyjádřit.

 

Žlučník nás tedy učí aktivně pracovat s agresí - strávit situaci, zkrotit, to co bují a přitom je nepodstatné nebo zbytečné (týká se i osobního vnímání situací - např. nedělat "z komára velblouda", podívat se vždy na situaci i z jiného úhlu pohledu).

Signály poruchy či přetížení žlučníku:

Neustálý vztek a rozčilování se, ale zároveň neschopnost nebo nemožnost vyjádřit zlost.

 

Afirmace pro žlučník: Dávej a nic za to nechtěj.

Kde najdeme další informace o tom, že nám játra a žlučník hlásí přetížení?

Přímo na obličeji v oblasti mezi obočím, kořenem nosu a v jejich okolí: Ať už se v tomto místě tvoří pupínky, akné, nebo vrásky, je to signál, kterým stojí za to, se zabývat.

Podpořte správnou funkčnost svých jater a žlučníku:
V prvé řadě je nejlepší podporou samozřejmě detoxikace, nejlépe každý rok v době, kdy jsou tyto orgány nejaktivnější  a zároveň tréninkem  láskyplného postoje ke svému životu a spokojeností se vším, co ke mně přichází.  

A k tomu se doporučuje nosit zelenou a světle modrou barvu. Třeba si pořiďte nové tričko, nebo noste prádlo v těchto barvách.

Autor: Michaela Matějčková

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist