Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Očista jater pomocí Glauberovy soli

Očista jater pomocí Glauberovy soli 

Kromě bylinkové podpory v podobě Ostropestřce mariánského můžete v období detoxikace jater vyzkoušet také očistu jater a žlučníku pomocí Glauberovy soli. 

Jde o velmi účinnou a výraznou očistu, kdy z těla odcházejí žlučové kameny a to zcela bezbolestně.

Jediné, na co je třeba upozornit při tomto druhu očisty, je opravdu poctivá předpříprava ve formě řádné antiparazitní kúry a detoxikace ledvin a močového měchýře. To proto, že písek a žlučové kaménky odcházejí z těla celkem rychle a je tedy nutno zajistit organismu, aby všechny potřebné filtry fungovaly naplno a odcházející odpad neměl v cestě ven žádné překážky. Tím si zajistíme, že z nás odejdou kaménky bez bolesti a větších těžkostí.

A jak očista samotná probíhá?

První den odpoledne je nutné držet půst, takže nepijete, ani nejíte. 

V průběhu večera dle instrukcí v návodu popíjíte v určitých časových intervalech Glauberovu sůl rozpuštěnou ve vodě. Díky látkám, které jsou v této směsi obsažené se nám začnou uvolňovat žlučovody a lépe jimi budou procházet kaménky. Těsně před spaním vypijete směs oleje, který je součástí kúry a šťávy z růžového grapefruitu. Vím, kombinace se zdá být hrozivá, ale pečlivě promíchaná směs se pije brčkem a celkem i dobře chutná. Poté, je nutno si jít okamžitě lehnout. Ideálně si zajistěte, abyste opravdu mohli celou noc v klidu spát. K tomu nám pomohou Ornithinové tabletky, jež jsou rovněž součástí kúry.

Druhý den ráno určitě počítejte s průjmem. Spolu se stolicí z vás budou odcházet i žlučové kaménky, které tělo vyloučí. Mohou mít sytě zelenou barvu a různé tvary a velikosti. 

Proces může trvat v průběhu celého dne, proto byste v tento den měli mít v plánu klidový režim, tzn. spíše polehávat a odpočívat, aby se nenarušil proces vylučování a žlučovody zůstaly uvolněné, co možná nejdéle. Tím zajistíte nejkvalitnější možný průběh procesu a pomůžete tělu vyloučit větší množství usazenin. 

Tato komplexní kúra se dá jednoduše koupit v centrech alternativní medicíny a jejich e-shopech. Najdete ji pod názvem Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark.

Kúru je určitě vhodné několikrát zopakovat, však držte se informací uvedených v návodu.

A jak na prevenci v této oblasti? 

Nejlepší způsob, jak sami a bez použití speciálních preparátů můžete snížit tvorbu žlučových kaménků a usazenin, je pro příště nekonzumovat nic, co náš organismus těžce tráví - a tudíž musí kvůli vytrávení potravy dávkovat velké množství žluči. Např. při konzumaci ovoce a zeleniny spotřebuje tělo minimum žluči. Oproti tomu při zpracování masa, či silně mastných pokrmů výrazně větší množství.

Autor: Michaela Matějčková

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist