Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

MEDITACE

Meditace, co to je?

Také se "křižujete", nebo odvádíte téma, když se řekne slovo meditace? Není důvod. Možná meditujete, ani o tom nevíte.
Slovo meditace vzniklo s latinského slova "meditatio", co znamená "rozjímání". Už je vám meditace maličko bližší? Určitě jste se někdy zastavili uprostřed lesa a zaposlouchali se do jeho zvuků, nebo si prostě jen sedli do trávy a splývali jste s přírodou kolem vás. I tak se dá popsat meditace. V podstatě si můžeme představit, že se nejedná až tolik o techniku, jako spíše o stav bytí. Tedy stav, v jakém se zrovna teď nacházíme. Bez myšlenek, co musíme udělat za chvíli, nebo dokonce výčitek, že si nemůžeme dovolit takhle sedět a "nic nedělat". Bez plánů, co ještě všechno mě čeká a nemine atd. Zkrátka, užít si tu danou chvíli propojení sebe a všeho kolem.

Odborníci říkají, že se jedná o způsob, jak poznat svou vlastní podstatu, díky níž lépe porozumíme sami sobě, svým skutečným potřebám. Díky tomu objevujeme v sobě klid, harmonii a radost, které se mohou tímto způsobem stát trvalou součástí našich životů.

Meditace sama o sobě by neměla být útěkem z každodenní reality. Naopak díky ní získáváme jiné úhly pohledu na reálný život a přijímáme ho s větší lehkostí a pokorou právě tak, jak je.

 

Podívejte se také na video o meditaci:

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist