Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Příběhy rodičů

JAK ZASÁHL SYSTÉM OČKOVÁNÍ DO ŽIVOTA NĚKTERÝCH RODIN

Skupina rodičů přinesla v minulém roce dvě vydání brožur "Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I/II". V obou brožurách máte možnost se seznámit s reálnými příběhy dětí a jejich rodin, které různě závažným způsobem poznamenalo očkování a současný systém očkování v ČR. Doposud jsme v obou brožurách přinesli cca 100 reálných příběhů, chystáme se ale příběhy zveřejňovat dále.

Chcete-li se o svůj příběh podělit i Vy, můžete tak učinit na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Našim cílem je ukázat, že očkování a následné reakce nejsou jen o "teplůtce" nebo bolesti v místě vpichu, ale o mnoha dalších nežádoucích účincích a aspektech, které na to navazují. Např. péčí o jakkoliv postižené dítě, o vyloučení již přijatého dítěte z MŠ z důvodu nekompletního očkování, finanční zátěže rodin atd.

Ačkoli byly a jsou brožury primárně určeny politikům, kteří svým hlasováním o životě těchto a mnohých dalších rodin rozhodují, nabízíme také široké veřejnosti možnost si tyto brožury zakoupit. Naším cílem je zdraví dětí a jejich bezpečné očkování, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby případné nežádoucí účinky byly zavčasu identifikovány.

Brožury je možné si objednat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., cena první je 75,- Kč a cena druhé je 120,- Kč. K ceně bude připočítáno poštovné dle ceníku České pošty.

Tisk obou brožur zabezpečila tiskárna, jejíž spolumajitel je jedním z rodičů, kteří nesouhlasí se současným systémem očkování tak, jak je dnes nastaven. Cena za tisk tak tuto skutečnost odrazila a byla stanovena tak, aby pokryla pouze náklady.

Tisk první brožury pro politiky potom z velké části zaplatil jeden velmi nešťastný tatínek, zbytek byli drobní dárci.

Na tisk druhé brožury pro politiky se složila skupina rodičů, kteří se aktivně zapojili do vyjednávání s poslanci a senátory. Častokrát ukrojili část svých rodinných rozpočtů, aby poslancům mohla být brožura doručena také v tištěné formě.

Na financování se tedy nepodílí žádné firmy či jiné zájmové organizace, ale pouze a jedině rodiče, kteří by si moc přáli, aby se aktuálně nastavený systém očkování v České republice změnil.

Chcete-li i vy přispět na tisk brožur pro další důležité lidi, jako jsou členové komise pro očkování při MZ, členové NIKO a další, můžete tak učinit příspěvkem v jakékoli výši na náš účet č. 2400869820/2010.

Zdroj: http://www.poockovani.cz/brozury

                                            

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist