Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Povinné očkování

Povinné očkování v praxi

Proč je povinné očkování povinné?

Téma očkování zůstává stále velmi kontroverzním, obzvláště v případě, že se rozhodnete ho nepodstoupit.

Základní selský rozum nám přece říká, že máme právo se v každé životní situaci rozhodnout sami za sebe, co chceme a co nechceme. Tak proč se strhává takové davové šílenství ve chvíli, kdy se prostě jen rozhodneme jinak, než ten druhý?

A dalším bodem, který se nabízí k prozkoumání je fakt, že pokud na něčem lpím, nejspíš mi na tom hodně záleží a mám pro to velmi dobrý důvod. Že by tedy našim lékařům tolik záleželo na tom, abychom byli zdraví? Tolik, že jsou schopni se skoro bít za to, aby nám mohli píchnout nějakou "ochrannou" vakcínu?

A zase se ozývá zdravý rozum. Rozhlédněme se kolem sebe. Kdybychom se vzájemně měli všichni tolik rádi a tolik by nám na sobě záleželo, vypadal by svět takto? Opravdu by se váš ošetřující lékař jako první podíval na kus papíru, aby věděl, kdo k němu vlastně přišel, nebo by se zeptal, jak se má vaše paní, babička, maminka? A hlavně, pokud mi na někom záleží a mám ho rád, ctím přece jeho svobodnou volbu, nebo ne?

A tak po této krátké selekci zbývá jediné vysvětlení. Když na něčem lpíme ze strachu, že přijdeme o něco pro nás hodnotného, jsme ochotni se za to bít jako lvi, bez ohledu na napáchané škody.

Takže pokud lékaři nenabízejí vakcíny proto, že jim na nás záleží, zřejmě to bude mít jiný důvod...

 

Podívejme se na videozáznam z Tiskové konference Poočkování, kde toto téma celkem srozumitelně přibližuje MUDr. Jan Vavrečka Ph.D.

 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist