Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Frekvenční metoda - záchrana od "podivných" příznaků?

Příběh ze života...

 

Je to už téměř rok, kdy se u mé kamarádky začaly projevovat nespecifické zdravotní potíže podobné chřipce. Nejprve tomuto stavu nevěnovala zvýšenou pozornost, ale když její potíže přetrvávaly už podivně dlouho, nezbývalo jí nic jiného, než navštívit lékaře. Lékař jí nejprve řekl, že se jedná o běžný projev virózy, načež jí na virózu předepsal antibiotika (!).
Antibiotika nezabrala a kamarádka se cítila stále hůř – nesnesitelné pocity slabosti, kašel, horečka, bolesti kloubů a kostí… A tento stav se neustále zhoršoval, že už téměř nebyla schopná opustit byt.
Navštívila tedy znovu lékaře a ten jí předepsal další várku antibiotik.
Teprve, když ani tentokrát antibiotika nepřinesla kamarádce úlevu, začal lékař řešit, čím by to tedy mohlo být. Od chvíle, kdy se kamarádce začaly potíže projevovat, uběhly už dlouhé dva měsíce!
Kamarádku poslali na rentgen plic, kde našli malé ložisko čehosi. Kamarádka dostala strach. Po dlouhém zkoumání a na základě dalších vyšetření zkonstatovali k mému překvapení diagnózu, kterou od konvenčních lékařů neslyšíme příliš často – plicní chlamydie. To by samo o sobě byl od lékařů velký počin, protože hledání takových příčin zpravidla nastává až v momentě, kdy všechny ostatní možnosti stanovení diagnózy selžou. Nicméně když mi kamarádka sdělila, že jí na tuto diagnózu předepsali další antibiotika, tak už jsem si řekl, že to takhle nenechám a pokusíme se najít opravdové řešení, protože kamarádce bylo stále čím dál hůř. Co se chlamydií týče, existuje zásadní fakt. Chlamydie jsou totiž proti působení antibiotik odolné, protože parazitují uvnitř lidských buněk, kde jsou před nimi dobře chráněné. Antibiotika umí projevy chlamydií pouze na určitou dobu potlačit, ale to je vše.
Takže pokud to opravdu byly chlamydie, které kamarádce způsobovaly obrovské těžkosti a téměř ji vyřadily z běžného života, s tímto přístupem by se jí potíže dříve či později objevily znovu. A pokud by bylo příčinou cokoliv jiného, na co antibiotika nezabírají, tím hůř!

Už v té době jsem měl mnoho osobních zkušeností, jak přímo na sobě, tak u mých blízkých, s detekcí zdravotních potíží pomocí přístroje Oberon a následným cíleným řešením těchto potíží pomocí frekvenční metody plazmovým generátorem RPZ 14.
Princip této symbiózy detekce a následného uzdravování je přitom poměrně jednoduchý.
Přístroj Oberon pomocí nepocititelných elektromagnetických impulsů detekuje v lidském těle zátěž v jednotlivých orgánech ve formě virů, bakterií nebo parazitů. Každý z těchto lidských příživníků vysílá svoji specifickou frekvenci. Když detekční přístroj Oberon vyšle do těla frekvenci o stejném kmitočtu, začne konkrétní mikroorganismus nebo parazit rezonovat a do přístroje zpět pošle signál „tady jsem“. Podle toho, jak silná je odezva, zjistíme, v jaké míře je v těle nebo orgánu onen příživník zastoupen.
Následně se po vyhodnocení výsledků měření určí, které z daných frekvencí jsou u měřeného pacienta nejkritičtější a na plazmovém generátoru se cíleně naordinuje jeden nebo více programů, které daného příživníka nebo více příživníků zlikvidují. To probíhá opět na základě oné rezonance. Počet sezení a doba, která je potřebná k vyřešení zdravotního problému, je závislá na typu mikroorganismu nebo parazita, kterého se chceme zbavit.

Vrátím se zpět ke kamarádce. Nabídl jsem se jí, že jí na toto vyšetření odvezu, protože už se nemohu dívat na to, jak trpí. Kamarádka tentokrát souhlasila – tuto moji nabídku v předchozích týdnech přitom už několikrát odmítla s tím, že to nebude nutné, že má předepsaná antibiotika a že je to daleko…
Takže jsme jeli…
Na přístroji Oberon se překvapivě neprokázaly přímo plicní chlamydie, ale mnoho plísní, přetížený lymfatický systém a silné překyselení organismu. Když jsme se zajímali o to, jak je to tedy s těmi chlamydiemi, dozvěděli jsme se velmi zajímavou skutečnost. Totiž že samy chlamydie v lidském těle mohou mít ještě jiného hostitele než je lidská buňka – jiného lidského parazita!
Pokud se nacházejí uvnitř parazita, Oberon je nedetekuje. V případě konvenčního lékařského vyšetření se mohly chlamydie dočasně vyskytovat vně svého hostitelského parazita. A ani následné lékařské vyšetření je již znovu neodhalilo! Konvenční medicína v tomto případě usoudí, že antibiotika zabrala!

Po detekci přístrojem Oberon jsme se tedy zaměřili na odkyselení organismu (zároveň pomáhá i proti plísním), pročištění lymfatického systému a pro jistotu právě i na program proti chlamydiím. Něco z toho by prostě mělo zabrat!
Protože byla kamarádka z daleka, „zariskovali“ jsme velkou detoxikační zátěž, ke které zákonitě dochází likvidací patogenů, a nechali jsme jí na plazmovém generátoru pustit všechny tyto tři programy za sebou, přičemž celková doba působení byla celé dvě hodiny!
Po dlouhých dvou hodinách působení plazmového generátoru byla kamarádka tak zmožená, že po odvozu domů téměř sotva došla do bytu...
A v závěru dne už zvolila jedinou náplň – jít spát.

A závěr? I pro mě samotného velmi překvapující, přestože jsem sám měl s frekvenční metodou velmi dobré zkušenosti! Už od následujícího rána se kamarádka začala cítit lépe a nejvíce to pociťovala na tom, že už ji od následujícího dne nepřepadla ani jediná slabost, na kterou byla každodenně zvyklá už přes dva měsíce!
Je pravda, že lékaři ji ještě tři týdny nepustili do práce, ale následná vyšetření už byla v pořádku a kamarádka se už po pár dnech po absolvování frekvenční metody cítila zdravá!

Takových případů, kdy lidé pociťují nespecifické zdravotní potíže a lékaři si s nimi nevědí rady, nebo v krajním případě danému pacientovi dokonce přilepí nálepku „hypochondr“, je obrovská spousta a osobně se domnívám, že frekvenční metoda, ve spojení s detekcí přístrojem Oberon, je velmi zajímavá a mnohdy účinná cesta, jak těmto lidem pomoci.

 

21.3.2017

Autor: Daniel Bednář

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist