Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

DETOXIKACE

Řízená a kontrolovaná detoxikace

 

Metoda řízené a kontrolované detoxikace se zaměřuje na odstraňování toxinů, které jsou příčinou řady zdravotních (tělesných i duševních) potíží člověka. Řízená a kontrolovaná detoxikace je jednou z alternativních metod přírodní medicíny, pro niž je charakteristický celostní přístup k lidskému organismu a péči o zdraví.

Jaké bývají důvody pro detoxikaci organismu? Vždyť organismus jistou dávku toxicity toleruje a zdravý imunitní systém si s toxiny většinou dokáže snadno poradit. Nicméně současný uspěchaný životní styl, nezdravé stravovací návyky, globalizační procesy, znečišťování životního prostředí průmyslovou i zemědělskou výrobou, stále intenzivnější doprava a mnohé další faktory stojí v pozadí rapidního nárůstu toxinů, jimž jsme v běžném životě vystavováni. A to již může být pro organismus skutečně neúnosné.

K měření toxické (patogenní) zátěže používám přístroj Salvia, tj. modifikaci přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku, spolu s počítačovým programem EAM set. Podpůrný počítačový program EAM set umožňuje komplexní podrobnou diagnostiku organismu. Jeho databáze zahrnuje cca 14 tisíc druhů vzorků struktur organismu, nemocí a zátěží, včetně těžkých kovů, chemických látek, parazitů, bakterií, virů, plísní apod.

Nebolestivé vyšetření z jednoho bodu na dlani (tzv. bodu osrdečníku) měří povrchové napětí kůže a změnu odporu (tzv. vegetativní funkční test) – zjišťuje přítomnost toxinů v lidském organismu a přináší další informace, např. o kvalitě funkcí jednotlivých orgánů. Jsou tedy sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního) nervového systému v sympatiku a parasympatiku. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr vhodných preparátů. Ty pak slouží k tomu, aby se organismus zbavil příslušných toxických zátěží a blokád, které brání normálnímu fungování organismu, a aby byla v organismu obnovena rovnováha. 

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist