Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Alan Jarkovský

S Maitri dýcháním jsem se poprvé setkal v roce 2001 skrze americkou psycholožku a spirituální učitelku Jyoti (Jeneane Prevatt, Ph.D.) a od roku 2002 pravidelně facilituji na skupinových holotropních i Maitri dýcháních. 10 let jsem pravidelně asistoval na dýcháních Michaela Vančury, který jako žák Stanislava Grofa pracuje s holotropním dýcháním, dále na seminářích Jyoti, Darlene Hunter, Meenakshi Kramvik, Jeniffer Sugarwoman v modu Maitri. Jsem certifikovaným facilitátorem přístupu Maitri Breathwork™.

Skrze tuto intenzivní a krásnou práci s dechem se stalo mnoho dobrého pro můj život v rovině sebepoznání i sebeléčení. Uvědomil jsem si také, jakou mírou citlivosti a vnitřního bohatství jako lidské bytosti reálně disponujeme a jak často se od této hloubky prožívání musíme disociovat pokud okolnosti našeho vývoje s touto citlivostí nepočítají. Můj osobní proces i následné zkušenosti s druhými mě přesvědčily, že znovu se propojit s tímto rozměrem svého života a transformovat zranění ve zdraví a radostnou kreativní energii, je možností každého z nás.

Naše každodenní podmínky a běžný stav vědomí nám ale většinou neumožňují se této dimenzi v sobě otevřít, potřebujeme tedy vytvořit speciální bezpečný prostor, kde to možné je. Jen stěží lze najít optimálnější místo pro takový záměr, než Maitri dýchání. Jako lidé přirozeně přeceňujeme své aktuální sebepojetí a příliš si nedovedeme představit, jak významně jinak se můžeme v životě a sami v sobě cítit, když se odvážíme takovéto vnitřní práce. Je to tedy o zkušenosti... pokud chcete pro sebe udělat něco smysluplného, jsem přesvědčen, že práce s Maitri dýcháním je víc než dobrou volbou.

15 let zkušeností s holotropním a Maitri dýcháním, je pro mne také o radosti i fascinaci tím, kolik skvělé vnitřní práce a reálného léčení lze umožnit na tak malé časové ploše, jakou dýchání nabízí. Být přítomen u těchto sebeléčivých procesů je mimořádným zážitkem lidského sdílení, za který jsem vděčný. Pokud Vás právě v tomto čase zajímá, jak cíleně vytvořit prostor pro vaše autentické já a hlubší energetické propojení, dejte vědět...

Alan Jarkovský a Maitri dýchání

Zdroj: http://www.maitri.cz/alan-jarkovsky/

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist