Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Švýcaři zrušili mamografy

Švýcaři jsou lékařská jednička a protože podle Mudr. Ryke Hamera, jenž je autorem Germánské Nové Medicíny, jsou příčinou rakoviny prsu traumatizující spory matka dcera u levého prsu a u pravaček, a traumatizující situace ztráty "hnizda", ztráty manžela a dětí u pravého prsu u pravaček. U levaček je tomu obráceně. Antistresové prostředky, jako je např. vitamin C v megadávkách, mohou zhoubnou hranici vzniku nádoru posunout k lepším výsledkům. Ryke Hamer byl za své objevy pronásledován, přestože měl oficiálně uznané dobré výsledky jeho léčby u 95% pacientů. Podobně tomu bylo i u jiných druhů rakovin.

…..konečně se odhalují zločiny farmaceutického průmyslu ohledně očkování. Brzy přineseme překlad od WHO. Nachází se čím dál tím více lidí, kteří jsou insideři a snaží se odhalovat zločiny, které na lidech páchá určitý druh průmyslu. No jaký asi….

11:54

Začátkem roku 2014 jedna z dosud největších a nejdelších studií o mamografii provedené na 90.000 ženách během 25 let zjistila, že mamografy nemají žádný vliv na úmrtnost v důsledku rakoviny prsu. Během trvání studie úmrtnost na tento druh rakoviny byla prakticky identická u žen, které absolvovaly preventivní prohlídky na mamografu a těmi, které je neabsolvovaly.

Kromě toho přibližně 22 procent zjištěných agresivních rakovin prsu bylo nesprávných, což následně vedlo ke zbytečné léčbě. Výzkumníci se shodli na tom, že přínos mamografického screeningu by měl být jednoznačně přehodnocen. Přesto byly úřady veřejného zdravotnictví v jednotlivých státech příliš pomalé při aktualizaci svých doporučení. Například Americká nadace pro rakovinu (obdoba české Ligy proti rakovině) stále doporučuje podstoupit mamografické vyšetření každý rok pro ženy po 40. Konfliktní informace vyvolaly u žen smíšené pocity o tom, zda je tento screening prospěšný nebo škodlivý. Lékařský panel ve Švýcarsku však neváhal a vydal jasné rozhodnutí: Už žádná plošná mamografie.

Proč dali Švýcaři mamografům sbohem?

Po roce studování a přehodnocení dostupných důkazů a jejich následků na zdraví žen vyhlásil švýcarský lékařský panel, který je nezávislým hodnotícím subjektem, že jsou novými informacemi znepokojeni. Důkazy byly prostě v příkrém rozporu s globálním konsensem expertů, kteří považovali mamografy za bezpečné a schopné zachraňovat životy. Poukazovali totiž na to, že mamografické vyšetření dokáží zabránit jen jednomu úmrtí z 1000 žen, které ho podstoupily. Na straně druhé však způsobují poškození u mnohem více žen než jen jedné. Po zhodnocení všech informací jim prostě nezůstala jiná možnost, než nové plošné screeningové programy na mamografu již více ženám nedoporučit. Zároveň požadovali uvalit restrikce na již existující programy.

Ve své zprávě zveřejněné v únoru 2014 švýcarský lékařský panel dále doporučil, že ženy musí být "jasně a zřetelně" informovány nejen o nyní již sporných přínosech, ale i možných poškozeních způsobovaných mamografem. Bohužel, stále mnoho žen si neuvědomuje, že věda (mainstrémová s dotacemi) dokazující zdravotní přínosy mamografie prostě neexistuje. Místo toho, aby jim byla řečena pravda, tak se u nich záměrně vyvolává pocit viny, že vynechání pravidelné prohlídky na mamografu je vrchol nezodpovědnosti (tak jako u škodlivosti kouření, to se taky ujalo). Řekněme si pravdu, proti takové taktice se těžko bojuje. Je nutno přiznat i to, že dokonce i mnozí lékaři a zdravotničtí pracovníci jsou stejně smeteni a zmanipulováni jako průměrný člověk na ulici. To vše je důsledek promyšlené a neoblomné propagandy vedené médii a zdravotním systémem. Ti zlehčují a znevažují výzkum, který odporuje jejich agendě zaměřené na dosahování zisku.

 

Před vaším dalším (či prvním) vyšetřením na mamografu byste se bezpodmínečně měly seznámit s následujícími fakty:

1. Mamografy poskytují méně přínosů než si myslíte
V jednom průzkumu většina žen uvedla, že věří ve schopnost mamografie snižovat riziko úmrtí na rakovinu prsu alespoň o polovinu a že přímo zabrání minimálně 80 úmrtím na 1000 vyšetřených žen.

Ve skutečnosti mamografie nabízí přinejlepším pouze 20% snížení relativního rizika a v absolutních číslech zabrání pouze 1 úmrtí z 1000 žen.

2. Mamografy mohou zvýšit riziko rakoviny prsu u žen s mutací genu BRCA 1/2
Výsledky výzkumu publikované v British Medical Journal (BMJ) ukázaly, že mutace tohoto genu zvyšuje riziko vzniku rakoviny z ozáření (mamograf používá rentgenové záření).

Zjistilo se také, že tato rakovina z ozáření závisí na velikosti dávky. To znamená, že čím více vyšetření, tím větší riziko.

3. Falešné pozitivní nálezy jsou běžné (a nebezpečné)
Riziko, že při 10 vyšetřeních na mamografu budete mít falešný pozitivní výsledek je neuvěřitelných 58 až 77 procent.

Pokud je ženě oznámeno, že může mít rakovinu prsu, způsobí to u ní značnou úzkost a stres.

Mezitím budete podrobena další sérii testů jako například biopsie, které mají svá vlastní rizika. A to vše podstoupíte úplně zbytečně.

Až 50% žen má poměrně husté prsní tkáně, což způsobuje, že snímky z mamografu se velmi špatně čtou.

Husté zdravé tkáně, stejně jako rakovinné tkáně, vypadají na snímcích bílé, což práci radiologa nesmírně ztěžuje. Je to podobné jako se pokoušet najít sněhovou vločku ve sněhové metelici.

V některých amerických státech jako Kalifornie, Connecticut či New York byly přijaty zákony, které v případech husté tkáně ukládají radiologovi povinnost informovat ženu, že pro ni je mamograf zbytečný. Podobný zákon se nyní chystá i na federální úrovni.

Jak je to s informováním v Česku? To si můžete domyslet sami...

5. Existují i jiné screeningové možnosti
Dnes už mají ženy k dispozici i jiné možnosti vyšetření. Každé má samozřejmě své silné i slabé stránky. Vy však máte právo o nich vědět a hlavně právo si vybrat.

https://tadesco.org/svycari-zrusili-mamografy/

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist