Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Zpackaný porod

Za zpackaný porod musí nemocnice zaplatit 9,5 miliónu

Místo radostné události se porod v nemocnici ve Šternberku změnil v drama s koncem, jehož následky si narozené dítě ponese celý život. Lékaři při porodu, který se od začátku nevyvíjel dobře, totiž podle všeho zaváhali a dítě přišlo na svět přidušené a s poškozeným mozkem.

Nemocnice musí postiženému chlapci vyplatit za ztížení společenského uplatnění téměř 9,5 miliónu korun. O finančním odškodném rozhodl v pátek brněnský krajský soud.

„Jedná se o mimořádně závažnou újmu. Došlo k extrémnímu vyřazení pohybových a kognitivních funkcí nezletilého,“ upozornil soudce Michal Ryška. Samotný porod byl od začátku komplikovaný a lékaři měli podle soudu zasáhnout buď použitím kleští, nebo provedením císařského řezu.


Péče je obrovská finanční zátěž
Jenže porodníci se k použití kleští odhodlali příliš pozdě. Došlo k poškození mozku a obrně. Výsledkem je těžce postižený hoch, který je plně odkázán na pomoc svojí rodiny. Jen díky její nezměrné péči a úsilí se klučina naučil komunikovat přes počítač, a dokonce zvládl nastoupit i do školy.

„Díky naprosto chvályhodnému přístupu rodičů, zejména matky, není dítě vyřazeno ze života absolutně. Je schopno emocí, dokáže rozpoznávat nejenom rodinu, ale i spolužáky. Zvládne poznávat zvířata, je schopno neverbální komunikace s využíváním moderních pomůcek. Přiznané peníze jsou důstojné odškodné,“ poznamenal soudce Ryška.

Péče o postižené dítě znamená pro rodinu obrovskou finanční zátěž. Hoch ale například díky nákladnému očnímu snímači propojenému s počítačem dokáže komunikovat, a dokonce hrát i velmi jednoduché počítačové hry.  Matce postiženého dítěte už dříve přiznaly soudy pravomocně milión korun. Páteční verdikt brněnského soudu je zatím nepravomocný, nemocnice nebo rodina se proti němu mohou odvolat k Vrchnímu soudu v Olomouci.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/402823-za-zpackany-porod-musi-nemocnice-zaplatit-9-5-milionu.html

Nové a aktualizované články

 • 1

Partnerské weby

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

Reklama

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

TOPlist