Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Zpackaný porod

Za zpackaný porod musí nemocnice zaplatit 9,5 miliónu

Místo radostné události se porod v nemocnici ve Šternberku změnil v drama s koncem, jehož následky si narozené dítě ponese celý život. Lékaři při porodu, který se od začátku nevyvíjel dobře, totiž podle všeho zaváhali a dítě přišlo na svět přidušené a s poškozeným mozkem.

Nemocnice musí postiženému chlapci vyplatit za ztížení společenského uplatnění téměř 9,5 miliónu korun. O finančním odškodném rozhodl v pátek brněnský krajský soud.

„Jedná se o mimořádně závažnou újmu. Došlo k extrémnímu vyřazení pohybových a kognitivních funkcí nezletilého,“ upozornil soudce Michal Ryška. Samotný porod byl od začátku komplikovaný a lékaři měli podle soudu zasáhnout buď použitím kleští, nebo provedením císařského řezu.


Péče je obrovská finanční zátěž
Jenže porodníci se k použití kleští odhodlali příliš pozdě. Došlo k poškození mozku a obrně. Výsledkem je těžce postižený hoch, který je plně odkázán na pomoc svojí rodiny. Jen díky její nezměrné péči a úsilí se klučina naučil komunikovat přes počítač, a dokonce zvládl nastoupit i do školy.

„Díky naprosto chvályhodnému přístupu rodičů, zejména matky, není dítě vyřazeno ze života absolutně. Je schopno emocí, dokáže rozpoznávat nejenom rodinu, ale i spolužáky. Zvládne poznávat zvířata, je schopno neverbální komunikace s využíváním moderních pomůcek. Přiznané peníze jsou důstojné odškodné,“ poznamenal soudce Ryška.

Péče o postižené dítě znamená pro rodinu obrovskou finanční zátěž. Hoch ale například díky nákladnému očnímu snímači propojenému s počítačem dokáže komunikovat, a dokonce hrát i velmi jednoduché počítačové hry.  Matce postiženého dítěte už dříve přiznaly soudy pravomocně milión korun. Páteční verdikt brněnského soudu je zatím nepravomocný, nemocnice nebo rodina se proti němu mohou odvolat k Vrchnímu soudu v Olomouci.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/402823-za-zpackany-porod-musi-nemocnice-zaplatit-9-5-milionu.html

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist