Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Právní ochrana

Lékařská péče, osobní zodpovědnost a vaše nároky

V prvé řadě by rozhodně stálo za zmínku, jak jste na tom se svou osobní zodpovědností za svém zdraví vy sami.

Jste-li ten typ, co dělá, že neslyší signály těla, které mu hlásí přetížení a spoléhají na následnou odbornou péči zdravotníků, nebo jste-li si vědomi své osobní zodpovědnosti za  své zdraví.

Pokud každý den dělám něco špatně, nebo proti svému zdravému rozumu, zdá se býti více než pošetilé předpokládat, že někdo jiný za mě potom dá vše v mém těle do pořádku - ideálně v co nejkratší době a bez toho, abych se na tom aktivně podílel. Proto je nejspíš dnešní čím dál výraznější zájem o pacienty jen jako o stálé zákazníky farmaceutických firem, možná více než přínosný pro nás jako pro lidstvo.

Vypadá to totiž, že nás tato situace konečně nutí nespoléhat se na to, že za nás naše "hříchy" někdo vykoupí a že nás někdo zná lépe, než my sami. Zkrátka bez práce nejsou koláče a jak si usteleme, tak si také lehneme.

Na druhou stranu platí také přísloví "Víra Tvá Tě uzdraví". A zároveň: Co mi dává smysl, to mi pomáhá. Věříme, že toto je skvělá zpráva zejména pro ty z nás, kteří milují péči zdravotníků a opravdu se cítí mnohem lépe, pod jejich vedením.

A samozřejmě se může stát, že budeme lékařskou pomoc potřebovat i my ostatní, kteří lékařské péči příliš neholdujeme. Proto je dobré vědět, jak se k našim právům staví zákon a legislativa v dnešní době.

Jak se zachovat v případě vaší nespokojenosti?

"Při návštěvě nemocnice se zcela spoléháme na pomoc profesionálních lékařů. I zde se však může stát, že lidský faktor selže a vy kvůli špatnému postupu lékaře utrpíte zdravotní újmu. V takových případech máte podle zákona právo na odškodnění, které vám zdraví sice nevrátí, ale přinese alespoň finanční kompenzaci, která může dle nového občanského zákoníku běžně činit stovky tisíc korun!"

Co vše při pochybení lékaře můžete nárokovat?

    Bolestné a proplacení nákladů spojených s léčením
    Uhrazení ušlé mzdy, pokud jste v době rekonvalescence nemohli vykonávat svou práci
    Odškodnění za trvalé následky, pokud jste nenávratně zdravotně poškozeni

Nemusíte platit žádné poplatky, www.vasenaroky.cz si bere pouze provizi 5 - 25% ze získané částky v případě vyhraného sporu. Jejich ceník najdete na webových stránkách.

Posouzení případu vás též nebude nic stát, jediné, co budete potřebovat je znalecký posudek. A znalce vám firma též ráda doporučí.

Formulář pro posouzení najdete zde: https://www.vasenaroky.cz/zdravi

Zdroj: https://www.vasenaroky.cz/zdravi

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist