Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Legislativa pro alternativní medicínu

Alternativní medicína jako živnost při které můžeme aktivně léčit pacienta byla z legislativy vyjmuta již v roce 1995. Dále již ale nebylo přesně stanoveno jakým způsobem se alternativní medicína může provozovat. V oblasti péče o zdraví rozlišujeme to, zda je navázán tzv. léčebný proces nebo ne. Do takovýchto živností se dá zařadit manikúra, pedikúra, masáže, solária, jak si ale poradit například s homeopatií nebo jinými alternativními metodami kde je následný léčebný proces zcela zřejmý?

Pokud se zaměříme právě na homeopatii je třeba zmínit, že "odborná veřejnost" prohlásila, že: "Její postupy jsou v rozporu s věděckými poznatky a jejich účinnost nebyla prokázána". A tak se stalo, že homeopatii najednou mohou vykonávat pouze lékaři. No není to zvláštní a tak trochu v rozporu s původním tvrzením?

Ať už si na toto téma uděláte jakýkoli názor, přinášíme Vám články s dalšími úhly pohledu.

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist