Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Co je nemoc? Co je úraz?

Článek upozorňuje na souvislost životního stylu s fenoménem nemoci a úrazu.

Celý život se pohybujeme na nakloněné rovině zdraví - nemoc. Někdy spíše ke zdraví, jindy spíš k nemoci. Čím to, že nejsme stále zdraví jako duby? Já tvrdím, že s tím "drahým fyzickým strojem" ("mercedesem") špatně (třeba nevědomky) zacházíme. Jak jinak by se mohly nahromadit zničující toxiny v mezibuněčném prostoru a posléze buňkách, kde destruují její mechanizmy, že umírá a není schopna udržet daný orgán v činnosti?

Ale není to jen fyzická úroveň, kde pácháme chyby. V oblasti energetické leží naše úvahy, "zajeté" způsoby myšlení a reakcí na podněty od jiných lidí. Ano, myšlenka je energie. Je to úroveň těsně sousedící s fyzickou. Je jasné, že hromaděním nevhodného myšlenkového schématu způsobíme časem fyzické opatření. Neboť tělo, energie, emoce, duchovno jeden celek tvoří. Kamkoli zapůsobíme (pozitivně či negativně), rozlehne se posléze i do sousedních oblastí. Nebo máte nezpracované, léta nahromaděné emoce? Tak to je třeba vyčistit! Situace pečlivě rozebrat, osvětlit, zužitkovat. Podobně chyby v duchovní oblasti. Všímáte si, že nepoužívám slovo "zbavit se", ale zužitkovat (problém, situaci atd.)


A může být, že svým životním stylem si budujeme nemoc třeba řady let. Ale co úraz? Úraz cítím jako rychlé opatření, upozornění, že někde "tlačíme na pilu". Tam je potřeba vnímat místo úrazu, neboť každá naše součást, orgán, strana těla něco napovídá a ztělesňuje určitou vesmírnou vlastnost. Potom je třeba rozebrat myšlenkový a emoční stav jedince v době před úrazem: Nejlépe je to udělat ve stavu alfa mozkového vlnění pod dohledem duchovního učitele. A zeptat se po smyslu opatření. Je to práce s vědomím i podvědomím pacienta a narýsování cesty vpřed. Zcela nedávno jsem utrpěla úraz levé ruky - zlomeninu obou dlouhých kostí (vřetenní i loketní nad zápěstím) - pádem na tvrdý asfalt. Jaké bylo moje zužitkování? Nechť to poslouží jako příklad.

 • v prvé řadě jsem analyzovala rodovou nit úrazů v ženské linii a vyvodila poučení (Kde děláme chybu)
 • co znamená ruka a levá strana těla
 • jaké vyvodím důsledky pro své chování do budoucna
 • jak zužitkuji dobu "klidu levé ruky"
 • jak zorganizuji na příští měsíc svou aktivitu doma i v práci
 • jak využiji své energetické potence k brzkému uzdravení

 

 

08.03.2007
autor: PhDr. Pavla ŠÁCHOVÁ

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist